22650760
22650761
09128709980

دکوراسیون داخلی برای فضاهای کوچک

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 25 مرداد 1396 در ساعت 15 : 5 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )
دکوراسیون داخلی برای فضاهای کوچک

فضای اتاق نشیمن خود را با استفاده از طراحی های در مقیاس کوچک، گسترش دهید. طراحی  دکوراسیون داخلی  زیرکانه باعث می شود یک فضای کوچک، بزرگتر به نظر آید که با استفاده از قطعات با استفاده چند منظوره ممکن می شود. وقتی که در مورد اتاق های نشیمن کوچک صحبت می کنیم، تم معمول این است که قطعات کوچکتر ارجح می باشند، که در مورد رنگ انتخاب شده برای دیوارها و مبلمان شما نیز صادق می باشد.

 

مبلمان سایز بزرگ می تواند فضای کوچک اتاق کوچک شما را محبوس تر جلوه دهد که باعث می شود فضای اتاق شما به مکانی غیر قابل تحمل تبدیل شود. به طور مشابه رنگ دیوارهای اتاق شما می تواند احساس خفگی را به شما القا کند. در عوض به منظور دستیابی به یک فضای آرام و سبک می توانید از مبلمانی ظریف با رنگ های روشن و درخشان استفاده کنید. همچنین استفاده از آیینه در دکوراسیون داخلی اتاق های کوچک احساس گستردگی فضا را ایجاد می کند. استفاده از مبلمان چوبی باعث بازتر جلوه داده شدن فضاهای کوچک می شود. استفاده از رنگ های آبی روشن و زرد نیز می تواند فضای محبوس خانه شما را بزرگتر نشان دهد.

 *دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن کوچک*

شما می توانید از یکی از دو ایدئولوژی برای طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن خود استفاده کنید. استفاده از قطعات مختلف که حس یکپارچگی ایجاد می کند یا طراحی های ساده که می تواند پس زمینه ای برای طراحی و دکوراسیون داخلی در سبک های مختلف باشد. برای مدل سازی مجدد دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن خود از طراحی کف شروع کنید. اگر اتاق نشیمن شما جزیی از یک فضای وسیع تر در خانه شما می باشد می توانید یک طراحی متفاوت برای کف سازی خود استفاده کنید. از طرفی، اگر اتاق نشیمن شما کوچک می باشد، استفاده از طراحی کف یکسان با فضاهای اطراف ممکن است باعث شود فضای شما بزرگتر به نظر برسد.

علاوه بر نوع کف سازی، شما می توانید با تغییر رنگ و سبک کف سازی خود احساس متفاوتی ایجاد کنید. یک طراحی هندسی زنده و شفاف برای فضاهای مدرن در مقابل استفاده از چوب های سخت جنگلی در طراحی کف ها که در قدیم مرسوم بود، ایجاد شده است. شما همچنین می توانید از رنگ های مکمل بین کف و دیوار خود استفاده کنید.

*رنگ و نقاشی دردکوراسیون داخلی اتاق نشیمن*

یک قوطی رنگ می تواند ساده ترین، سریع ترین و ارزان ترین روش برای تغییر چهره اتاق نشیمن شما باشد. دو ایده اصلی برای رنگ و نقاشی اتاق نشیمن شما موجود می باشد که شامل: استفاده از دیوار کاذب یا کاغذ دیواری بر دیوارهای اتاق شما می باشد. اگر اتاق نشیمن شما نقطه تمرکز ندارد یا می خواهید تاکید بیشتری بر نقطه تمرکز اتاق نشیمن خود داشته باشید استفاده از دیوار کاذب می تواند تاکید را بر نقطه خاصی از اتاق نشیمن شما را افزایش دهد، یا اینکه شما می توانید از یک طراحی مکمل مانند استفاده از نوارها یا دو رنگ جداشده توسط ریل استفاده کنید. در یک اتاق کوچک که رنگ روشن می تواند سر در گم کننده باشد شما می توانید بر روی یک دیوار رنگ مورد علاقه خود را استفاده کنید و بر روی دیوار دیگر از یک رنگ خنثی استفاده کنید.

استفاده از کاغذ دیواری می تواند احساس حاکم بر اتاق نشیمن شما را تغییر دهد. شما می توانید از طرح های فیزیکی یا تصویری برای ارضای این هدف استفاده کنید. با استفاده از طراحی تصویری، دیوار شما می تواند یک تضاد با رنگ اصلی دیوار شما ایجاد کند. این روش نقاشی دیوار تحت عنوان نقاشی faux شناخته می شود. برای طراحی فیزیکی، طرح نهایی شما می تواند شامل گچبری، طرح چاقوی مدیترانه ای یا اسپانیایی یا هر طرح دیگری که در ذهنتان تجسم می کنید باشد. پس از اینکه طرح مورد نظر برای اتاق خود را انتخاب کردید، با اجرای آن بر روی دیوارها می تواند نمود عینی به آن ببخشد و آن را به سایرین نشان دهد.

*الهام گرفتن و ایده پردازی*

اگر شما دغدغه یافتن ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن خود را دارید از آلبوم طرح های ما به منظور گرفتن ایده استفاده کنید. هنگامیکه قصد تغییر دکوراسیون داخلی فصلی داشتید طرح های مربوط به سال نو را در مجلات و وب سایت مشاهده بفرمایید.

به منظور ارتقا کیفیت دکوراسیون مبلمان و دکوراسیون داخلی منزل خود از راهنماهای اینفوگرافیک دیدن فرمایید. پس از صرف زمان و تفکر مناسب برای تعیین طرح مورد نظر خود، اتاق نشیمن شما همانگونه که انتظار داشتید با آغوشی باز میزبان افراد و دوستان شما خواهد بود.