22650760
22650761
09128709980

دکوراسیون فروشگاه و تبلیغات تجاری

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 31 مرداد 1396 در ساعت 16 : 47 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )
دکوراسیون فروشگاه و تبلیغات تجاری

دکوراسیون فروشگاه و تبلیغات تجاری نیازمند برنامه ریزی می باشد

بر اساس گفته شاعر معروف فرانسوی Antoine de Saint-Exupery: "هدف بدون برنامه ریزی فقط یک آرزو می باشد." . این موضوع در خصوص تبلیغات تجاری نیز به شدت صادق می باشد. دستیابی به اهدافی که از قبل برای آن برنامه ریزی کرده اید، اجتناب از گرفتار شدن در مشکلات، ذخیره منابع مالی همگی با برنامه ریزی قبلی ممکن می شوند. این امر برای هر مقطعی از سال صادق می باشد- به خصوص در فصول تعطیلات زمانی که درخواست برای دکوراسیون فروشگاه و تبلیغات حرفه ای در بالاترین سطح ممکن است. اما برنامه ریزی مناسب، امری مهم برای طراحی و نصب تبلیغات تجاری در سایر اوقات سال می باشد.

با برنامه ریزی زمانی دقیق برای تبلیغات خود از قبل، می توانید اطمینان حاصل کنید که تبلیغات شما در زمان مناسب طراحی، تولید و نصب شده اند و بیشترین تاثیر را می توانند بر خریداران، مهمانان و توریست ها داشته باشند. به علاوه، با برنامه ریزی از پیش شما می توانید در عرصه رقابتی تبلیغات نسبت به رقیبانی که طراحی دکوراسیون فروشگاه و سفارش تبلیغات خود را تا لحظه آخر به تاخیر می اندازند برتری داشته باشید.

پنج قدم برای موفقیت در دکوراسیون فروشگاه وتبلیغات تجاری

تعیین بودجه

قبل از شروع، یک بودجه منطقی برای تبلیغات خود کنار بگذارید. این بودجه تاثیر گذار بر اندازه، مقیاس، کیفیت تبلیغات شما خواهد بود. اگر یک بودجه متوسط به این کار اختصاص داده اید، ممکن است در نظر داشته باشید که تبلیغات شما در فصول آینده موجب رشد تجارت و کسب و کار شما بشود. به علاوه، با دانستن بودجه خود می توانید اولویت های مورد نظر از تجارت خود را برای لحاظ کردن در تبلیغات خود تعیین کنید.

فضاهای کلیدی برای تبلیغات خود را نشانه گذاری کنید.

مناطق و چشم اندازهای مناسب برای نصب تبلیغات خود را در دکوراسیون فروشگاه شناسایی کنید. این باعث افزایش شانس موفقیت تجارت شما می شود. در یک مرکز خرید، بهترین نقطه در کنار درب اصلی ورودی می باشد. در یک تفریحگاه، کازینو یا مکان های تجاری دیگر این فضای کلیدی سالن (لابی) اصلی می باشد. اگر برای فضای بازتبلیغات خود را طراحی می کنید، میزان تردد پیاده روها را در نظر بگیرید. اگر فضای نصب تبلیغات شما دارای المان هایی از معماری خاص می باشد، شاید به منظور افزایش تاثیرگذاری تبلیغات شما بهتر باشد در تبلیغات خود و تم طراحی آن از این المان ها بهره بگیرید.

مخاطب خود را بشناسید.

مخاطب هدف شما کیست؟ چه نوع طراحی دکوراسیون فروشگاه ممکن است نظر این قشر را به خود جلب کند؟ آیا تجارت شما به افرادی که مد را پیش می برند عرضه می شود یا مخاطب شما انسانهای مدرن یا سنتی هستند؟ (شما ممکن است به یک حرکت شگفت انگیز مانند پرواز قهرمانان داستانهای افسانه ای در اطراف فضای تبلیغاتی خود فکر کنید، اما این کار برای جذب مشتریان و خریداران مسن و قدیمی کارساز نمی باشد.) همچنین به طرحی در دکوراسیون فروشگاه وتجاری فکر کنید که شما را از رقیبانتان متمایز کند.

دکوراسیون فروشگاه و تبلیغاتی خود را در اسرع وقت سفارش دهید.

دکوراسیون فروشگاه مشتری دقیقا بر اساس نظر مشتری ساخته می شود. به همین دلیل، شما بهتر است به طراح و سازنده تبلیغات خود زمان لازم و کافی برای برنامه ریزی و ساخت دکوراسیون فروشگاه را بدهید. این همچنین به شما این اجازه را می دهد که قیمت کمتری بابت آن پرداخت کنید، چرا که سفارشات لحظه آخری بسیار گران تر یا نیازمند پرداخت بهای اضافه به منظور حمل و نقل می باشند.

برنامه زمان بندی برای نصب و پایین کشیدن تبلیغات خود را از پیش تعیین کنید.

شرکت های تبلیغات تجاری در فصول تعطیلات که شامل سال نو، کریسمس، روز ولنتاین، جشن هالووین شلوغ ترین زمان خود را سپری می کنند. با رزرو کردن از قبل، می توانید بهترین تاریخ برای نصب دکوراسیون فروشگاه و پایین کشیدن تبلیغات خود را انتخاب کنید. این همچنین باعث می شود کمترین واکنش منفی را از مشتریان یا مهمانان در مورد زود نصب کردن یا دیر پایین کشیدن تبلیغات خود بگیرید. با در نظر گرفتن این پنج مورد در برنامه ریزی تبلیغات تجاری ودکوراسیون فروشگاه خود باعث می شود اقدام شما چیزی فراتر از "رویا پردازی" باشد.