22650760
22650761
09128709980

دکوراسیون داخلی منزل با راه حل های خانگی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 22 تير 1396 در ساعت 12 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )
دکوراسیون داخلی منزل با راه حل های خانگی

بیشتر ما تمایل داریم منظم تر باشیم یا حداقل نظم و ترتیبی که در حال حاضر داریم را حفظ کنیم. در خانه ای که از همه سن عضو دارد و هر یک راه خود را می روند، اینکار یک عمل چالش بر انگیز است. نگاهی به کار های در حال حاضر خانه بیاندازید. برای یک استراتژی جدید برنامه ریزی کنید و از این شیوه های خانگی برای ایجاد نظمی بهتر در دکوراسیون داخلی خانه استفاده نمایید.

سازماندهی آشپزخانه

چون آشپزخانه با ترافیک سنگینی از لوازم مواجه است، نصب قفسه، سطوح و محل های های نگهداری بیشتر می تواند ایده خوبی باشد. میز کارهای قصابی و تخته گوشت در اشپزخانه می تواند به صورت یک جزیره که در زیر ان کشو یا کابینت تعبیه شده در آشپزخانه مورد استفاده قرار بگیرد تا فضای بیشتری را برای کاغذ بازی و نگهداری اجسام کوچک برایتان فراهم کند. قرار دادن یک تخته وایت برد یا تخته چوب پنبه ای بر یکی از دیوار های خالی می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

سازماندهی اتاق نشیمن

یک واحد سرگرمی انتخاب کنید که از تمام تجهیزات A.V. شما را به صورت مرتب نگهداری کند. برای دسترسی آسان به مجموعه DVD و CD یک قفسه کتاب بزرگ بر دیوار نصب کنید. ازاتصال محکم و مناسب قفسه ها به دیوار اطمینان حاصل کنید تا از خطر سقوط آن ها جلوگیری کرده باشید.

سازماندهی گاراژ

گاراژ جایی است که اتوموبیل ها ولوازم متفرقه شما در آنجا قرار میگیرد. ضمنا جائی است که در آن می توانید بسیاری از برنامه های سازماندهی بزرگتر و مفید تر را پیاده سازی کنید. در گوشه از گاراژ می توانید فضایی را به کابینت اختصاص دهید و در آن امکان نگهداری لوازم اضافه آشپزخانه، ابزار ها، گلدون ها و لوازم تعطیلات را برای خود فراهم کنید. کابینت های قدیی مناسب ترین گزینه برای این کار هستند. اگر به تازگی آشپزخانه خود را بازسازی نکرده اید به یک سمساری مراجعه کنید. شاید انجا بتوانید چیزی مناسب با قیمتی به صرفه برای خود پیدا کنید. فقسه های بالاسری یا متصل به سقف امکانی دیگر را برای شما در گاراژ فراهم می آورد. بهترین جا برای نگهداری و سازماندهی به لوازم ورزشی و دیگر وسایلی که به صورت فصلی مورد استفاده قرار میگیرند همین قفسه های بالایی هستند. مهمترین عنصر در قفسه بندی بالایی قلاب هستند. از اتصال محکم آن ها به سقف و یا قاب دیوار ها اطمینان حاصل نمایید. این قفسه ها را به گونه ای نصب و طراحی کنید که به خوبی قابلیت تحمل وزن زیاد را داشته باشند و بتوانند نقش مفیدی را برای شما ایفا کنند.

سازماندهی اتاق خواب

بهترین روش در سازماندهی اتاق خواب نصب کمک است. چه شما برای سیم ها سازه و تخته خرده چوب در نظر گرفته باشید، این سیستم ها فضای هوبو مفیدی را در اختیار شما قرار می دهند. بار دیگر استفاده از فضا سازی با استفاده از گیت حتی با گرفتن گیت یاب بسایر مقرون به صرفه خواهد بود. از قلاب هایی با طول مناسب برای اتصال کمد ها استفاده کنید.

قفسه های باز، کشو، سبد سیم و کابل، قفسه کفش، جا لباسی و گیره آویزان کردن کمربند و شلوار ابزار های دیگری هستند که میتوانید از آن ها استفاده کنید. این سیستم ها پروژه هایی هستند که شما می توانید آن ها را به تنهایی انجام دهید ام برای عملی ساختن این ایده ها به برنامه ریزی و اندازه گیری دقیق نیاز دارید. فراموش نکنید که می توانید کمد های سازمان دهنده را در بسیاری از فضا ها در کنار اتاق خواب اصلی اضافه کنید. گلخانه یا آشپزخانه جلوی خانه میتواند با یک سازمان دهنده و استفاده از نصب لوازم تزئینی، مرتب و تمیز تر به نظر بیاید. اتاق بازی، زیر زمین و یا حتی گاراژ ها مکان های مناسبی هستند که می توانید با یک کمک سازمان دهنده آن ها را مرتب تر کنید. با استفاده از شیوه های خانگی ارائه شده توسط ما با راه حل های مرتب سازی منزلتان حسابی مشغول خواهید شد.