22650760
22650761
09128709980

همه چیز در مورد پارکت

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 29 خرداد 1396 در ساعت 15 : 7 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )
همه چیز در مورد پارکت

یک پارکت چوبی اصل ، محیطی گرم و راحت را برای زندگی شما فراهم می آورد به طوریکه حقیقتا می توانید حس حضور در خانه را داشته باشید.

ویژگی های کلی

کفپوش در سراسر دنیا با هر نامی که خوانده شود ، وسیله ای برای ایجاد محیطی امن و آرام است. پارکت در طرح ها ، رنگ ها و با انواع چوب ارائه می شود. بنابرین استفاده از پارکت گزینه های متنوعی برای به نمایش گذاشتن سبک منحصر به فرد شما در اختیارتان قرار می دهد. علاوه بر این در بسیاری از کشور ها پس از انتخاب و نصب پارکت به دنبال تهیه لوازم منزل می روند. در مجموعه ارائه شده ما ، طیف گسترده ای از ترکیبات به منظور انتخاب کفپوشی متناسب با سبک زندگی شما ارائه شده است.

* طبیعت مطلق * جهت داشتن هوای داخلی مطلوب و مناسب

از زمان های دور انسان ها چوب را به عنوان یک ماده خام طبیعی شناخته اند، چرا که این ماده ارزشمند چنانچه  به عنوان کفپوش و چه به صورت پانل های دیوار مورد استفاده قرار بگیرید، قوی و با دوام ، در عین حال راحت و گرم می باشد. کفپوش های چوبی طبیعت را برای خانه شما به ارمغان می آورند. پارکت ها قادرند با استفاده از خواص طبیعی خود،  اثری مثبت بر دمای داخل اتاق داشته باشند. چوب نم بین می باشد. به این معنا که قادر است رطوبت هوا را جذب کرده و مقدار بسیار کمی از آن را در محیط آزاد کند.
همین امر باعث می شود که استفاده از پارکت های چوبی برای افراد مبتلا به آلرژی گزینه ای بسیار مناسب باشد.

به همین علت است که شرکت همبرگر چوب های مورد استفاده در ساخت محصولات HARO خود را از جنگل های مطمئن و دارای شرایط لازم بهره برداری می کنند. حتی ضایعات چوب در نیروگاه های حرارتی تولیدکننده گرما و نیروی سازگار با محیط زیست مورد استفاده قرار می گیرند. نام تجاری با کیفیت HARO ساخت آلمان می باشد که به طور کلی نشان دهنده ی کیفیت بالا و تولید بر اساس استاندارد های سخت گیرانه محیط زیست آلمان است. به همین علت است که پارکت های HARO مفتخر به دریافت جایزه و لیبل مشهور بلو انجل شد.

*یک عمر از داشتن کفپوش لذت ببرید*

شما می توانید از داشتن یک کفپوش با کیفیت بالا سالها لذت ببرید، چراکه طول عمر زیاد و پایداری بالا منجر به استفاده از پارکت شده است. با استفاده از شوینده ها و محصولات مراقبتی مناسب ، نگهداری از یک کفپوش چوبی کار سختی به نظر نمی آید و همچنین امکان حفظ زیبایی آن را در طولانی مدت به ارمغان می آورد. جالب است بدانید که پارکت ها زنگار ایجاد میکنند و به عقیده بیشتر مردم طی سال ها و با ایجاد این زنگار ها ، جلوه کفپوش های چوبی زیبا و جذاب تر میشود.

پارکت ها همچنین قابل باز سازی و سنباده هستند به همین دلیل است که استفاده از پارکت در معماری داخلی خانه فضای آن را ارزشمند تر می کند. کیفیتی که پارکت های شرکت HARO ارائه می کند شامل یک گارانتی 30 ساله است به علاوه مدت قانونی گارانتی آن می باشد که بسیار به صرفه است.

*پارکت های مدرن چند لایه هستند*

با بررسی شیوه پردازش و ساخت پارکت ها ، تفاوت های بسیاری بین انواع آن ها دیده می شود.  قطعاً تا به حال نمونه های شکننده و قدیمی پارکت ها را دیده ایدکه اغلب در میان آن ها فضای خالی بسیاری قرار دارند و طی سال ها این فاصله ها پر از آلودگی و خاک شده اند. امکان ابرفتگی (کوتاه شدن طول عمر) و تورم این پارکت ها در صورت تغییرات رطوبت و دمای هوا وجود دارد.
پارکت های چوبی مستحکم همچنین به منابع طبیعی بیشتر نیاز دارند. به این معنا که مقدار بیشتری از اینگونه پارکت های ارزشمند نسبت به پارکت های چند لایه برای کف یک ساختمان مشابه نیاز است.

با وجود پارکت های چند لایه بین دو مدل اساسی پارکت تمایز ایجاد می شود:

1. تخته های پارکت با ساختار سه لایه

تخته های پارکت منحصرا به عنوان پارکت های چند لایه تولید شده و در این مورد از سه لایه چوب ساخته شده اند. نوار های انگشتی و مستحکم صنوبر برای سری های بالا و لایه HDF میانی برای سری های ورودی به عنوان لایه میانی استفاده می شوند. قسمت پشتی آن شامل چوب نرم است.
لایه ای در قسمت خارجی چوب های گرانبها مشاهده می کنید به طور هوشمندانه ای به یک پایه وصل شده است. این ساختار با با نوارهای آراسته که به صورت متقاطع به پشت و روی لایه چسبیده است باعث متعدل سازی فشار ها شده و از کار طبیعی چوب نسبت به تخته های چوبی اصلی کاهش می دهد. در این مورد با توجه به بخش توضیحات پارکت های قابل نصب توسط افراد غیر متخصص کار بسیار ساده شده است. البته نصب به روش چسب زدن کامل قسمت پشتی پارکت  برای نواحی خاص نیز امکان پذیر است. این کار باعث ثبات و دوام بیشتر پارکت شده و ایجاد صدای اضافه جلوگیری می کند.

2. پارکت های نواری با ساختار دولایه

پارکت لمینت نواری  پس از نصب یک الگوی کلاسیک ایجاد می کند.  ساختار آن به گونه ای طراحی شده است که می تواند به طور بهینه روی زیر ساز کف چسبانده شود. ساختار پارکت های سه لایه و دو لایه بسیار شبیه به هم است.

لایه سطحی از چوب های گرانبها ساخته شده و به لایه چسبیده به شکل صلیب به خارج از لایه خارجی متصل است. حضور دومی ضروری نیست چراکه پارکت نواری همواره باید به زیرساز کف متصل شود تا بتواند ثابت بماند.

نصب معلق امکان پذیر نیست! تخته ها با ابعاد عادی 70*490 میلی متر تا سایز کاربردی تخته های یک نواری 180*2200 میلی متر با استفاده از چسب منعطف و فاقد محلل نصب می شوند. این یک تمایل خاص برای نوسازی در جهت دستیابی به ساختاری با ارتفاع کم است.

زمانی که یک پارکت توسط فرد متخصص نصب می شود تا مدت ها از داشتن کفپوش لذت خواهید برد. شما می توانید این پارکت ها را با طرح و الگویی خاص مانند طر ح و الگوی چپ و راست و یا تزئین درز ها به کار ببرید. نصب به شیوه چسب کاری کامل، همچنین اولین انتخاب برای ایجاد گرمای کف و نصب در حمام است.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید پارکت لمینت روی کلمه کلیک کنید.