22650760
22650761
09128709980

دکوراسیون مسکونی

10 / 10
از 1 کاربر

تخصص ما در ارائه نقاشی، تزئین و دکوراسیون انواع منازل مسکونی است!

سفید گروه در زمینه نقاشی و دکوراسیون منازل مسکونی لوکس ترین و فوق العاده ترین هنر را ارائه می دهد. متخصصان بسیار ماهر و مجرب ما، در زمینه نقاشی و تزئین منازل مسکونی تجربه سالیان طولانی را به همراه دارند.

ما تمام نیازهای داخلی و خارجی تزئینات را تحت پوشش قرار می دهیم و تنها از رنگ ها و محصولات با کیفیت استفاده می کنیم تا مطمئن شویم که نتایج کار نه تنها اکنون، بلکه سالهای بعد هم به خوبی روز اول باقی می مانند.

دکوراسیون منازل مسکونی ، فرآیند شکل دادن به تجربه فضای داخلی، از طریق دستکاری حجم فضایی و همچنین بهبود سطح است. طراحی داخلی جنبه هایی از روانشناسی محیط، معماری و طراحی محصول و همچنین دکوراسیون سنتی را در بر می گیرد و نباید با دکوراسیون داخلی اشتباه گرفته شود.

طراح داخلی فردی است که یا در زمینه طراحی داخلی حرفه ای است و یا طراحی داخلی بخشی از کار وی محسوب می شود. طراحی داخلی یک حرفه خلاقانه است که اطلاعات برنامه ای را تجزیه و تحلیل می کند، یک جهت مفهومی ایجاد و آن را اصلاح می کند و همچنین ارتباطات گرافیکی و مدارک ساخت و ساز را نیز فراهم می کند. طراحان داخلی در برخی از حوزه های قضایی، ملزم به داشتن مجوز هستند.

هنگام انجام طراحی داخلی باید خانه را به عنوان یک کل در نظر گرفت، یعنی مجموعه ای از فضاهایی که توسط تالارها و پله ها به یک دیگر متصل شده اند. بنابراین بهتر است که یک سبک و تم مشترک در کل خانه اجرا شود. البته این بدین معنا نیست که تمام عناصر طراحی داخلی باید یکسان باشند، اما این عناصر باید با یکدیگر هماهنگ و مکمل یکدیگر باشند تا کل ترکیب را تقویت کنند. یکی از روش های ایجاد این تم برای طراحی، استفاده درست از رنگ هاست. طرح های رنگی به طور کلی یک روش عالی برای متحد کردن مجموعه فضاها هستند. به عنوان مثال، شما می توانید سه یا چهار رنگ را انتخاب کنید و آنها را در تناژ های مختلف در کل خانه استفاده کنید.

به طور کلی، توزیع برابر وزن بصری هر خانه باید متعادل باشد توصیف شوند. این تعادل به سه شکل وجود دارد: متقارن، نامتقارن و شعاعی.

تعادل متقارن معمولا در فضاهای داخلی سنتی یافت می شود. تعادل متقارن به این شکل است که اشیاء در موقعیت های مشابه در هر دو طرف محور عمودی فضا تکرار می شود، چنین تعادلی در فضاهای قدیمی خیلی به کار برده می شد. این تقارن همچنین در بدن انسان نیز وجود دارد، بنابراین ما به طور طبیعی در محیط های متعادل راحت تر هستیم.

امروزه،تعادل نامتقارن بیشتر طرف دار دارد. تعادل به وسیلۀ اشیاء متفاوتی که دارای وزن بصری یکسان یا چشم گیر هستند برقرار می شود. تعادل نامتقارن به صورت چینش تصادفی است و احساس خاصی را بر نمی انگیزاند، اما رسیدن به آن سخت تر است. تعادل نامتقارن نشان دهنده حرکت است و موجب جنب و جوش می شود.

تقارن شعاعی زمانی است که تمام عناصر طراحی در اطراف یک نقطه مرکزی قرار می گیرند. پله های مارپیچی یک نمونه عالی از تعادل شعاعی است. اگر چه این نوع تعادل خیلی طرفدار ندارد اما اگر به صورت درست و مناسب استفاده شود، می توان یک نقطه تقابل جالب ارائه دهد.

دکوراسیون مسکونی پروژه سفید گروه

 

طراحی مسکونی پروژه سفید گروه