بازسازی ویلا

اگر در حال تصمیم‌‌گیری برای خرید یک ویلا هستید یا قبلاً یک ویلا را خریداری کرده‌اید، اما اگر تصمیم دارید برای تعمیر و بازسازی ویلا  برنامه‌ریزی کنید، قطعاً اولین و مهم‌ترین عاملی که برای شما اهمیت دارد هزینه‌های بازسازی و نوسازی است. مسئله تعمیر و بازسازی برای ساختمان‌هایی مطرح می‌شود که چندین سال از عمر ساختمان می‌گذرد. در این نوشته گروه معماری سفید شما را با فرایند اصلاح و بازسازی ویلا آشنا میکند؛ با ما همراه باشید.

بنابراین چه برای آن‌هایی که این نوع ساختمان‌ها را خریداری می‌کنند و چه برای آن‌هایی که ساکنین ساختمان هستند و قصد تغییر در برخی از قسمت‌‌های آن را دارند، این مسئله حائز اهمیت است. به عنوان کسی که در این ساختمان‌ها زندگی می‌کند باید فرصت و هزینه کافی را برای تعمیر و بازسازی ویلا  اختصاص دهید؛ به نوعی که بازگرداندن آن به شرایط مطلوب حداکثر امکانات را برای شما فراهم کند.

بازسازی داخلی ویلا

 بازسازی ویلا از ملزومات ویلا ها و ساختمان هایی است که مدت زیادی از ساخت آن ها می گذرد. بازسازی زمانی لازم می شود که ساختمان یا ویلای شما احتیاج به تعمیر داشته باشد. اما قصد نداشته باشید آن را بکوبید و از نو بسازید.

در واقع بازسازی داخلی ویلا این فرصت را به شما می دهد که نیازی به هزینه ساخت و ساز پیدا نکنید. زمانی که شما شروع به بازسازی داخلی ویلای خود می کنید. آن را در مقابل بسیاری از خرابی ها و تعمیرات بعد از آن مقاوم می کند. شرکت دکوراسیون داخلی سفید به همراه مهندسین و طراحان مجرب و حرفه ای خود. شما را با جزئیات بیشتری از بازسازی داخلی ویلا آشنا خواهد کرد.

 

 

تعمیر و بازسازی ویلا

مهم‌ترین عاملی که نقش مهمی در تعمیر و بازسازی ویلا دارد، هزینه‌هایی است که گاهی با عنوان موانع مالی از آن یاد شده است. بودجه مالی برای بسیاری از افراد، محدودیتی ایجاد می‌کند؛ بنابراین چگونه می‌توانید مطمئن شوید که هزینه‌های بازسازی و تعمیر ویلا از مخارج روزانه شما متجاوز نمی‌شود؟ چگونه می‌توانید مطمئن شوید هزینه‌های بیشتر در بین این پروژه به شما تحمیل نمی‌گردد؟!

چه زمانی نیاز به بازسازی داخلی ویلا پیدا می کنید؟

بسیاری از ساختمان ها بویژه ویلا های خارج از شهر هستند که مدت زیادی از ساخت آن ها می گذرد. این ویلا ها ممکن است در قسمت های مختلفی احتیاج به تعمیر پیدا کنند. برای این که نمای کلی این ساختمان ها ازبین نرود. هزینه های زیادی هم به صاحبان آن ها وارد نشود. مهندسان و متخصصین این کار پیشنهاد بازسازی داخلی ویلا را به آن ها می دهند. البته باید توجه داشته باشید که بازسازی داخلی ویلا تنها مختص تعمیرات نیست. خیلی وقت ها هم هست که ویلا نیاز به اعمال برخی تغییرات دارد.

ممکن است نمای داخلی ویلا حالت کلاسیک داشته باشد. برای مدرن کردن آن لازم نیست کل ساختمان را از نو بسازید. مهندسین و مشاوران زیادی در شرکت دکوراسیون داخلی سفید هستند. که شما با کمک آن ها می توانید با بازسازی داخلی ویلایتان نمای آن را از این رو به آن رو کنید. بازسازی داخلی ویلا حتی در روحیه خودتان نیز بسیار تاثیر گذار است. نمای داخلی ویلا را زیباتر و دلباز تر می کند. از حالت قدیمی و کلاسیک خود خارج می شود. شما با بازسازی داخلی ویلای خود این فرصت را پیدا می کنید. که با یک سوم هزینه ساخت و ساز نمای داخلی ساختمان را به فضای جدیدی تبدیل کنید.

البته که تمامی این موارد در صورتی اتفاق می افتد. که شما بازسازی داخلی ویلای خود را به مهندسین حرفه ای و کاربلد بسپارید. طراحانی مانند دیزاینر های شرکت دکوراسیون داخلی سفید!

بازسازی داخلی ویلا چه تاثیری در زیبایی و نمای آن دارد؟

بازسازی لطفی است که به جای خراب کرد و ساختن مجدد در حق ساختمان ها و مالکین شده است. بازسازی داخلی ویلا شما را از ساختن مجدد ساختمانتان بی نیاز می کند. کوچک ترین خرابی در فضای داخلی ویلا ممکن است با گذشت زمان تبدیل به فاجعه شود. چطور ممکن است چنین اتفاقی بیوفتد؟ وقتی که نسبت به این خرابی بی اهمیت باشید. کم کم گسترش پیدا می کند و با گذر زمان ساختمان را سست می کند. علاوه بر آن بازسازی روی نما و زیبایی ساختمان هم تاثیر زیادی دارد.

بسیاری از ویلا های ساده و قدیمی با یک بازسازی حرفه ای تبدیل به ساختمان جدیدی می شوند. ممکن است شما از نمای داخلی ویلای خود خسته شده باشید. یا احساس کنید که این ساختمان دیگر عمر خود را کرده است. یا دیگر امیدی به عوض شدن یا ساختن آن نیست.

اما اشتباه نکنید! بازسازی داخلی ویلا می تواند نظرتان را تغییر دهد. خیلی از کسانی که اعتقادی به بازسازی داخلی ویلا نداشته اند. وقتی که بعد از مشاوره های مختلف تصمیم به بازسازی می گیرند. هنگام برگشت به ساختمان باورشان نمی شود که این همان فضای قبل از بازسازی ویلاست؟

ممکن است شخصی که قبلا ساخت ویلای شما را بر عهده گرفته بوده است. نسبت به نقاط طلایی طراحی داخلی آن بی توجه بوده باشد. یا مثلا با توجه به پارامتر ها و طراحی های گذشته نمای داخلی ویلا را ساخته است. خب حالا چرا نباید تغییراتی که لازم است در بازسازی داخلی ویلا انجام شود؟ وقتی می شود با مناسب ترین هزینه ها ظاهری زیبا و نو به ساختمان بخشید چرا این کار را نکنید؟ این فرصت را به خود و ساختمانتان بدهید تا با بازسازی داخلی ویلا با ابعاد تازه تر و جذاب تر آن آشنا شوید.

 

 

اصلاح و بازسازی ویلا با بررسی هزینه‌های آن

به عنوان اولین راهکار برای مشاوره اصلاح و بازسازی ویلا به شما می‌گوییم که هزینه‌های مالی و ارزیابی اولیه مالی خود را برای آغاز پروژه مشخص کنید. یک پروژه تعمیر یا بازسازی به نیروی انسانی و مواد اولیه نیاز دارد؛ به این ترتیب اول باید هزینه این مصالح را یادداشت کرده و سپس به دنبال کسب مجوزهای تعمیر و بازسازی ویلا در شمال باشید.

تعجب نکنید! اگر ملک شما در اختیار شخص شما باشد شاید برای تعمیر و بازسازی ویلا نیاز باشد مجوزهای لازم را از اداره نوسازی یا شهرداری و یا سایر مراجع کسب کنید. این موارد همه مستلزم هزینه‌هایی هستند.

چیزی که نباید در مسئله تعمیر و بازسازی ویلا  از آن غافل شوید، خدمات بیمه است. خدمات بیمه ساختمانی تمام هزینه‌های پروژه نوسازی را در مقیاس وسیع تحت پوشش قرار نمی‌دهد، اما اگر تغییراتی که در خانه قرار است ایجاد شود قابل توجیه باشد و یا ملک، خالی از سکنه باشد می‌توانید از بخشی از خدمات بیمه به عنوان کمک هزینه بازسازی ویلا در شمال استفاده کنید.

بیمه بازسازی ویلا به مسئولیت عمومی با مسئولیت کارفرما به پروژه اختصاص داده می‌شود. حتماً در این مورد از مشاوران مجرب در این زمینه کمک بگیرید.

برنامه‌ریزی‌های دقیق برای اصلاح و بازسازی ویلا

دومین راهکاری که لازم است برای تعمیر و بازسازی ویلا به آن بپردازید یک برنامه‌ریزی دقیق است. برنامه‌ریزی اجرایی و عملی برای پروژه بازسازی و تعمیر ویلا دقیقاً پس از ارزیابی هزینه‌ها انجام می‌گیرد. در برنامه‌ریزی پروژه‌ها معمولاً صاحب ویلا از خدمات مشاوره تعمیر و بازسازی ساختمان‌ها از طریق شرکت‌های پیمانکاری یا ساختمان سازی ارائه می‌شود، استفاده می‌کنند.

بهترین مشاوران برای تعمیر و بازسازی ویلا  همان افرادی هستند که گزینه‌های خرید و فروش ویلا را به مشتریان ارائه می‌دهند و پروژه‌های پیمانکاری را با کیفیت بالا و در اسرع وقت اجرا می‌کنند.

این افراد به دلیل تجربه کاری گسترده می‌توانند بهترین مشاور برای این منظور باشند. بنابراین برای برنامه‌ریزی تعمیر یا بازسازی ویلا  لازم است از این خدمات استفاده کنید. ابتدا تمام هزینه‌های این بخش‌ها را نیز به هزینه‌‌های طبقه‌بندی شده در قسمت قبل اضافه کنید.

 

اصلاح و بازسازی ویلا چقدر زمان میبرد؟

زمان مورد نیاز برای بازسازی ویلا مساله بسیار مهمی است چرا که شما در طول زمان بازسازی ویلا معمولا قادر به استفاده از ویلای خود نمی باشید که این مساله اگر طولانی شود میتواند تجربه تلخی را برای شما از یک بازسازی ویلا در خاطر تان جای بگذارد.

پاسخ دقیق این موضوع که بازسازی ویلا چقدر زمان میبرد با توجه به ابعاد هر پروژه ای و میزان بازسازی مورد نیاز آن متفاوت است که متخصصین ما میتوانند در گروه معماری سفید در این رابطه مشاوره مورد نیاز را به شما بدهند.

حالات مختلف بازسازی ویلا

اما اگر بخواهیم به صورت حدودی بدانیم که بازسازی ویلا چقدر زمان میبرد میتوان بازسازی را با توجه به میزان تغییرات مورد نیاز به سه دسته تقسیم بندی کرد.

 • در ساده ترین حالت بازسازی ویلا میتوان مواردی مانند رنگ آمیزی داخلی و خارجی، تعویض کمد و کابینت ها، تعویض مصالح کف و سقف و تغییراتی از این قبیل را قرار داد که این بازسازی حدودا بین سه هفته تا 6 هفته طراحی و اجرا با توجه به ابعاد ویلا به طول می انجامد.
 • بازسازی در حالت دوم که یکی از مرسوم ترین حالات بازسازی است ضمن تغیراتی که در مصالح و رنگ ساختمان صورت میگیرد تغییرات اساسی و فنی مانند تعویض لوله ها و تاسیسات مکانیکی و الکتریکی واحد نیز صورت میگیرد. به عنوان مثال در این بازسازی لوله های فرسوده با لوله های جدید تعویض شده و بخش هایی از ویلا که عایق بندی آن دچار مشکل شده باشد نیز ترمیم میشود. در این بازسازی میتوان سیستم های روشنایی و نور پردازی را نیز باز طراحی کرد. این نوع از بازسازی ویلا با طراحی معماری و اجرا حدودا بین 2 تا 3 ماه زمان میبرد.
 • اگر بخواهیم یک بازسازی کامل داشته باشیم که شامل تغییر در فضا های ویلا، اضافه شدن کاربری های جدید مانند استخر ، اضافه یا کم شدن اتاق ها ، تغییر در تعداد طبقات و تغییر در تاسیسات میباشد باید مدت زمان بیشتری را برایش اختصاص دهیم. این نوع از بازسازی که میتوان آن را با نوسازی ویلا برابر دانست حدودا بین 3ماه تا 9 ماه زمان ببرد.

مراحل بازسازی داخلی ویلا

 

 

مراحلی که برای بازسازی داخلی ویلا در نظر گرفته می شود به موارد زیادی بستگی دارد. این که شما تا چه حد قصد ایجاد تغییر در فضای داخلی ویلا دارید. ابعاد ساختمانتان بزرگ است یا کوچک. تعمیراتی که قبل از بازسازی باید انجام شوند چقدر هستند. همه و همه مواردی هستند که می توانند در مراحل بازسازی داخلی ویلا تاثیر داشته باشند.

بنابراین با توجه به مواردی که عنوان شد. پیشنهاد می کنیم حتما قبل از بازسازی با مشاورین متخصص  و با تجربه مشورت نمایید. مشاورین و مهندس ما در شرکت دکوراسیون داخلی سفید آماده ارائه مشاوره و راهنمایی های لازم به شما عزیزان هستند.

با وجود تمام این مواردی که عنوان شد. اما مراحلی وجود دارد که در بازسازی داخلی ویلا می توان انجام داد. این مراحل عبارتند از:

 • عوض کردن متریال و نمای سقف داخلی ویلا
 • تعمیر و بازسازی سیم کشی ها و لوله کشی های داخل ویلا
 • تغییر و تعویض نورپردازی و طراحی نور ویلا
 • عوض کردن متریال کفپوش ها و اضافه کردن مواردی مانند پارکت ها
 • اضافه کردن بخش های جدید در دکوراسیون داخلی ویلا مثل شومینه یا پاسیو
 • ایجاد تغییرات در دکوراسیون آشپزخانه و سرویس های بهداشتی
 • ایجاد تیغه یا جابجایی دیوار های بین ساختمان یا جدا کننده
 • تغییر در چیدمان ابزار آشپزخانه
 • اضافه کردن اکسسوری های جذاب دکوراسیون داخلی همچون آینه های دکوراتیو یا سردیس های آنتیک
 • تغییر در رنگ آمیزی و کاغذ دیواری های ویلا
 • امکان عوض کردن درب و پنجره، شیرآلات، پریزه های برق و …
 • امکان هوشمند سازی ساختمان و تجهیزات امنیتی مانند دزدگیر و دوربین مداربسته

بازسازی تخصصی ویلا

بازسازی ویلا شاید عملی باشد که تعداد دفعات کمی در طول عمر یک ساختمان با آن مواجه شویم اما نتیجه آن سالیان زیادی در زندگی ما تاثیر گذار است. چرا که محیط زندگی و خانه ما از مهمترین فضا هایی است که در طول زندگی تجربه میکنیم و کیفیت بالای آن باعث بالا بردن کیفیت کلی زندگی و افزایش نشاط و سرزندگی در انسان میشود. همچنین پایین بودن کیفیت این فضا نیز میتواند خسارات روحی جبران ناپذیری برای انسان داشته باشد.

به همین خاطر است که ما در گروه معماری سفید خانه را فضایی مقدس برای هر فرد میدانیم و برای افزایش کیفیت این فضا متخصصین مختلف را گرد یکدیگر آورده ایم تا بتوانیم هر چه بیشتر شما را به فضای ایده آلتان نزدیک کنیم.

مشاوره بازسازی ویلا

جهت مشاوره در رابطه با ساخت و طراحی ویلا از متخصصین ما در گروه معماری سفید میتوانید از راه های ارتباطی موجود در سایت استفاده کنید و با ما در تماس باشید.

 

برای مشاوره تخصصی با کارشناسان شرکت دکوراسیون سفید با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲-۲۷۹-۴۳۸۹

۰۹۱۲-۸۷۰-۹۹۸۰

 

نتیجه گیری برای بازسازی نمای ویلا

مسئله تعمیر و بازسازی ویلا به اندازه خرید فروش یا اجاره اهمیت دارد. همانطور که مشتریان خرید ویلا در شمال تمایل دارند بهترین ویلا را با قیمت مناسب خریداری کنند، هزینه‌ها و پرداختن به موقعیت جغرافیایی ویلاها در بازسازی ساختمان اهمیت دارد. تعمیر و بازسازی ویلا شامل تمام قسمت‌ها می‌شود؛ از سخت گرفته تا دیوارها، کف ساختمان، نمای بیرونی ویلا، مصالح بکار رفته در نمای ویلا و حتی محوطه سازی و حفاظ‌بندی اطراف ویلا می تواند جزو  پروژه تعمیر و بازسازی ویلا قرار گیرند.

مدیریت بازسازی ویلا

برای اینکه بهتر بتوانید تعمیر یا بازسازی را مدیریت کنید، لازم است ابتدا قبل از هر اقدامی عملی هزینه‌های کل پروژه را مُعیَن کنید. برای این کار استفاده از خدمات مشاوره تعمیر یا بازسازی ویلا  که از سوی شرکت‌های معتبر و مجموعه‌های پیمانکاری ارائه می‌شود، گزینه بسیار عالی خواهد بود. به طور قطع در پروژه‌های تعمیر و بازسازی لازم است مصالح اولیه جدیدتر خریداری شود، بنابراین انتخاب مصالح به عهده شرکت مجری خواهد بود. به همین دلیل است که قبل از خرید مصالح، مجری پروژه تعمیر باید با صاحب ویلا یا همان کارفرما یک جلسه اختصاصی پیرامون هزینه‌ها و زمان انجام و تحویل پروژه برگزار کند.

مسئله تعمیر و بازسازی ویلا به اندازه خرید فروش یا اجاره اهمیت دارد. همانطور که مشتریان خرید ویلا در شمال تمایل دارند بهترین ویلا را با قیمت مناسب خریداری کنند، هزینه‌ها و پرداختن به موقعیت جغرافیایی ویلاها در بازسازی ساختمان اهمیت دارد.

تعمیر و بازسازی ویلا شامل تمام قسمت‌ها می‌شود؛ از سخت گرفته تا دیوارها، کف ساختمان، نمای بیرونی ویلا، مصالح بکار رفته در نمای ویلا و حتی محوطه سازی و حفاظ‌بندی اطراف ویلا می تواند جزو  پروژه تعمیر و بازسازی ویلا قرار گیرند. برای اینکه بهتر بتوانید تعمیر یا بازسازی را مدیریت کنید، لازم است ابتدا قبل از هر اقدامی عملی هزینه‌های کل پروژه را مُعیَن کنید. برای این کار استفاده از خدمات مشاوره تعمیر یا بازسازی ویلا که از سوی شرکت‌های معتبر و مجموعه‌های پیمانکاری ارائه می‌شود، گزینه بسیار عالی خواهد بود.

به طور قطع در پروژه‌های تعمیر و بازسازی لازم است مصالح اولیه جدیدتر خریداری شود، بنابراین انتخاب مصالح به عهده شرکت مجری خواهد بود. به همین دلیل است که قبل از خرید مصالح، مجری پروژه تعمیر باید با صاحب ویلا یا همان کارفرما یک جلسه اختصاصی پیرامون هزینه‌ها و زمان انجام و تحویل پروژه برگزار کند.

اگر هیچ تجربه‌ای در زمینه پروژه‌های تعمیر و بازسازی ویلا  و یا حتی خرید مصالح و زمان مدیریت پروژه ندارید می‌توانید در حوزه تخصصی با کارشناسان وب سایت ” گروه معماری سفید” به صورت رایگان مشاوره انجام دهید.

 

خلاصه مطلب

تمام مواردی که برای بازسازی داخلی ویلا عنوان شد. همگی می توانند در ویلا های مختلف با ابعاد و اندازه متنوع، قابل اجرا باشند. شما با مشورت با طراحان فعال در شرکت دکوراسیون داخلی سفید می توانید ویلای خود را به بهترین شکل ممکن بازسازی کنید. از بازسازی داخلی ویلا و تغییرات و یا هزینه های آن نترسید. به تاثیراتی که در ویلایتان ایجاد می کند فکر کنید. زیبایی های ساختمانتان را به ما بسپارید.

 

سوالات متداول پیرامون بازسازی ویلا

مهم ترین عامل در اصلاح و بازسازی ویلا را نام ببرید؟

مهم‌ترین عاملی که نقش مهمی در تعمیر و بازسازی ویلا دارد، هزینه‌هایی است که گاهی با عنوان موانع مالی از آن یاد شده است.

اصلاح و بازسازی ویلا چقدر زمان میبرد؟

پاسخ دقیق این موضوع که بازسازی ویلا چقدر زمان میبرد با توجه به ابعاد هر پروژه ای و میزان بازسازی مورد نیاز آن متفاوت است که متخصصین ما میتوانند در گروه معماری سفید در این رابطه مشاوره مورد نیاز را به شما بدهند. 09128709980

بهترین مشاوران برای تعمیر و بازسازی ویلا چه کسانی هستند؟

بهترین مشاوران برای تعمیر و بازسازی ویلا همان افرادی هستند که گزینه‌های خرید و فروش ویلا را به مشتریان ارائه می‌دهند و پروژه‌های پیمانکاری را با کیفیت بالا و در اسرع وقت اجرا می‌کنند.