دکوراسیون داخلی داروخانه

طراحی داروخانه

هنگامی که می خواهید یک داروخانه را دکور کنید یا به دنبال مبلمان ویترینی برای فروشگاه پزشکی خود هستید، اولین کار این است که طراحی دکوراسیون داروخانه را انجام دهید. شما می توانید دقیقاً چیدمان مناسب، مبلمان مناسب و شرایط داخلی عالی را در ساختار مشخص کنید. طراحی معمولی داروخانه نه تنها صرفاً ایده های نمایش خرده فروشی است، بلکه یک فلسفه دکوراسیون داخلی کامل است که با راه حل های عملی و زیبایی زیبایی ادغام می شود.

چه در حال افتتاح یک فروشگاه پزشکی کوچک باشید و چه در حال تزئین یک داروخانه خرده فروشی بزرگ باشید، بهترین ایده های خرده فروشی و راه حل های نمایش از یک طراحی حرفه ای داروخانه معماری است. یک طراحی خوب می تواند به شما کمک کند محیطی روشن و راحت ایجاد کنید تا تجربه مشتری را بهبود ببخشید و قفسه نمایش کارآمد بسازید تا گردش کار بسیار فعال را برای کارکنان افزایش دهید.

شرکت دکوراسیون داخلی سفید یک متخصص در ارائه راه حل های مدرن نمایش داروخانه است. از طراحی داروخانه تا ساخت وسایل فروشگاهی، و همچنین دیوارهای قابل جداسازی و تزئینات داخلی، ما راه حل یک مرحله ای را برای تمام نیازهای داروخانه های خرده فروشی ارائه می دهیم و محبوب ترین ایده های طراحی داروخانه را ارائه می دهیم. در زیر آخرین طراحی داروخانه و داروخانه را مشاهده کنید:

 

 

اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه

ایجاد یک طراحی داخلی داروخانه یک قدم ضروری قبل از شروع دکوراسیون داروخانه است. شما می‌توانید از هر گونه اشتباه احتمالی در طراحی اجتناب کنید و زمان و پول زیادی را قبل از تولید ذخیره کنید. هرچه بیشتر در طراحی کار کنید، اشتباه‌ات کمتری در تولید عملی وجود دارد. از دیدگاه خرده‌فروشی، طراحی مغازه پزشکی باید شامل پنج بعد زیر باشد:

  • طرح چیدمان داروخانه
  • طراحی پیشخوان داروخانه
  •    ”      لوازم فروشگاه خرده فروشی
  •    ”      اتاق نگهداری پزشکی
  •    ”      جلو مغازه داروخانه

فرآیند طراحی شامل متفکرانه ترین ایده ها از طرف طراحان و خرده فروشان داروخانه است. بنابراین، مذاکره در این بین بسیار مهم است، فقط طراح ایده ها و نیازهای طرف اول را دریافت می کند که می تواند کاربردی ترین و ایده آل ترین طرح داروخانه را ایجاد کند. شما می توانید طراحی داروخانه خود را از جنبه های زیر شروع کنید.

طرح چیدمان

طراحی چیدمان داروخانه به عنوان پلان طبقه نیز شناخته می شود، استفاده استراتژیک از فضا برای تأثیرگذاری بر تجربه مشتری و گردش کار. طراحی چیدمان حرفه ای باید شامل چیدمان مناسب هر واحد در داخل فروشگاه باشد، از جمله مبلمان قفسه بندی، پیشخوان داروخانه، وسایل نمایش دیواری، کشوهای ذخیره سازی، نورپردازی، و تابلوهای جلو مغازه.

طرح‌های داروخانه خوب خرده‌فروشی آن‌هایی هستند که دو چیز را بهبود می‌بخشند: درآمد و تجربه مشتری. یک طراح ماهر می‌داند چگونه این دو نقطه را متعادل کند. طرح چیدمان شبکه معمول‌ترین چیدمان فروشگاه است که می‌خواهید در یک داروخانه خرده‌فروشی پیدا کنید. از آنجا که فروشگاه پزشکی معمولا محصولات مختلفی را حمل می‌کند (به خصوص انواع مختلفی از کالاها)، طراحی چیدمان شبکه می‌تواند فضای قابل‌استفاده در داروخانه را به حداکثر برساند.

زمان و تلاش خود را صرف طراحی چیدمان و ضروری و ارزشمند کنید. از یک طرف، یک طرح داروخانه متفکرانه می‌تواند به مشتریان / بیماران کمک کند تا به صورت ایمن خرید و خرید کنند؛ از سوی دیگر، یک طرح چیدمان حرفه ای با قفسه های نمایشگر مناسب و محل قفسه بندی در محل مناسب می تواند زمان زیادی را برای رفت و آمد کارکنان صرفه جویی کند و کارایی کار را افزایش دهد.

 

طراحی جلو داروخانه

طراحی ویترین داروخانه نمای اولیه یا ورودی یک فروشگاه خرده فروشی پزشکی است که در طبقه همکف یا داخل مراکز خرید قرار دارد. طراحی معمولی جلوی مغازه داروخانه شامل موارد زیر است:

  • نمایش پنجره ها
  • طراحی فاسیا.
  • طراحی علائم متقاطع داروخانه.
  • علامت لوگوی اصلی
  • ورود به ویترین درها و پنجره ها.

یکی از کاره‌ای فروشگاهی این است که توجه بصری را به داروخانه جلب کرده و به بازدیدکنندگان بگویید که این کار را انجام می‌دهد. در طراحی فروشگاه داروخانه عمومی، ناحیه fascia در بالای مغازه‌ای که علامت اصلی فروشگاه قرار دارد، بهترین مکان برای نشان دادن نام لوگوی جذاب به حساب می‌آید.

طراح حرفه‌ای جلو داروخانه ما سال‌ها تجربه در زمینه طراحی یک داروخانه عملی و کاربردی برای شما دارد و اطلاعات تخصصی را در مورد طراحی و نوسازی جدید فراهم می‌کند. طراح تخصصی ما یک بررسی کامل آنلاین قبل از طراحی  انجام می‌دهد و تضمین می‌کند که shopfronts شما عملی و در بودجه شما عملی هستند.

طراحی پیشخوان پذیرایی

پیشخوان داروخانه همیشه شلوغ ترین منطقه در فروشگاه پزشکی است. این میز پذیرش حیاتی و میز تعاملی کاربردی است که تمام تراکنش ها را به پایان می رساند. هنگامی که صحبت از طراحی پیشخوان داروخانه می شود، تعادل بین عملکرد و جذابیت بصری عنصر مهمی است که باید در نظر گرفته شود.

ظاهر پیشخوان داروخانه نقش مهمی در پذیرش داروساز دارد. پیمایش در ترافیک مغازه آسان است و خریداران را به راحتی جلب می کند. میز داروخانه کاربردی کلید فروش و بازاریابی موفق فروشگاه شما و مدیریت آینده گروه مشتریان شما است.

طراحی لوازم فروشگاهی

هر داروخانه ای برای نمایش داروها و داروها به وسایل فروشگاهی و لوازم مغازه نیاز دارد و کاربردی ترین گزینه ها سیستم های قفسه بندی هستند. راه حل های زیادی برای نمایش قفسه بندی برای یک فروشگاه پزشکی وجود دارد، از جمله قفسه بندی کلاسیک RX، قفسه های شفاف، قفسه کشوی بیرون کش و محبوب ترین قفسه های گوندولا. آن قفسه ها و استندها بیشترین استفاده را از پرونده داروخانه داشتند.

هنگام طراحی مبلمان داروخانه، باید هم عادات مشتریان و هم کارایی کارکنان را در نظر بگیریم. فاصله مناسب بین هر واحد باعث هدر رفتن فضا نمی شود. برعکس، می‌تواند گردش ترافیک پا را در داخل داروخانه افزایش دهد و تجربه خرید و گردش کار مشتری را بهبود بخشد.

انتخاب سبک مبلمان مناسب نیز بسیار مهم است. طراحی یک فروشگاه پزشکی کوچک باید بیشتر بر روی نمایش تمرکز کند، در حالی که یک داروخانه بزرگ باید تجربیات مشتری را در نظر داشته باشد.

طراحی اتاق ذخیره سازی

اتاق ذخیره سازی استاندارد معمولاً با دیوارهای جداشدنی و پارتیشن ها تقسیم می شود. هر داروخانه به دلیل وجود مقادیر بسیار زیاد انواع داروها و کالاها به یک اتاق جداگانه برای نگهداری نیاز دارد. و فقط به همین دلیل، یک سیستم توزیع کارآمد ذخیره سازی بسیار مهم است. شما نمی توانید یک بطری خاص را در چنین انبارهای گسترده ای بدون راه حل های ذخیره سازی موثر پیدا کنید. برای حل این مشکل، طراحی اتاق انبار باید بیشتر بر بهره وری و راحتی تمرکز کند.

سیستم کشو و کابینت داروخانه با طراحی نهایی بهترین راه برای رفع نیازهای ذخیره سازی و توزیع است. فضای ذخیره سازی داروخانه خود را با کاربردی ترین کابینت کشو و نیمکت کشو تجهیز کنید در درجه اول می تواند گردش کار شما را بهبود بخشد.

طراحی داروخانه خود را با شرکت دکوراسیون داخلی سفید شروع کنید!

sefidgroup نه تنها خلاقانه ترین طراحی فروشگاه داروخانه را به شما ارائه می دهد، بلکه ما موثرترین راه حل های نمایشگر را برای دکوراسیون کامل مغازه ارائه می دهیم. ما به صدها خرده فروش کمک کرده ایم تا داروخانه ها و فروشگاه های پزشکی خلاقانه و کاربردی را تکمیل کنند. چه در حال طراحی یک داروخانه کوچک و یک مرکز پزشکی بزرگ باشید و چه به دنبال بهترین داروخانه ها هستید، ما بهترین راه حل را برای شما داریم. همین امروز با تیم ما تماس بگیرید و داروخانه خود را با هزینه ای مقرون به صرفه بسازید!

 

سوالات متداول دکوراسیون داخلی داروخانه

هزینه طراحی و اجرای دکور داروخانه مدرن چگونه تعیین می شود؟

قیمت طرح های مدرن داروخانه با چندین پارامتر تعیین می شود. یکی از پارامترهای مهم در هزینه دکوراسیون داروخانه، اندازه و نوع متریال به کار رفته در اجرای دکوراسیون داخلی داروخانه می باشد. هر چه مساحت بزرگتر باشد، مسلماً به مصالح بیشتری نیاز است.

مهم ترین قسمت در طراحی داروخانه کدام قسمت است؟

همان طور که گفته ش مهم‌ترین قسمت در داروخانه پیشخوان آن است. پیشخوان یا کانتر باید از صندوق مجزا باشد. رنگ پیشخوان باید روشن باشد علاوه بر این ارتفاع پیشخوان و طرح داروخانه میبایست استاندارد باشد. تا مشتریان بتوانند بهتر با کارمندان ارتباط برقرار کنند.

اهداف طراحی یک دکوراسیون عالی برای داروخانه چیست؟

اهداف طراحی داروخانه افزایش رضایت مشتری و کاهش خطاهای توزیع است. یک طراحی خوب باید گردش کار را با به حداقل رساندن کارهای غیر ضروری بهینه کند.

چیدمان مناسب چه تاثیری در دکوراسیون داروخانه دارد؟

همان طور که گفته شد ، استفاده استراتژیک از فضا برای تأثیرگذاری بر تجربه مشتری و گردش کار. طراحی چیدمان حرفه ای باید شامل چیدمان مناسب هر واحد در داخل فروشگاه باشد، از جمله مبلمان قفسه بندی، پیشخوان داروخانه، وسایل نمایش دیواری، کشوهای ذخیره سازی، نورپردازی، و تابلوهای جلو مغازه.

5/5 - (1 امتیاز)
تماس با کارشناس