7 عامل تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی طلا فروشی

طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی

دیگر معجزه دکوراسیون از کسی پوشیده نیست. همه میدانند که برای تاثیر گذاری بیشتر در ذهن افراد بخصوص مشتریان، اجرای دکوراسیون دلنشین، راحت و به یاد ماندنی از اهمیت بالایی برخوردار است. پس همراه شرکت دکوراسیون داخلی سفید باشید تا  شما را با دکوراسیون داخلی طلا فروشی و عوامل تاثیر گذار بر آن آشنا بکنیم.

طراحی دکوراسیون داخلی جواهر فروشی از اهمیت ویژه ای برای مشتریان برخوردار است. از این نظر که آنها برای خرید کالای لوکسی به شما مراجعه می کنند. در نتیجه چنین فضایی باید این احساس را نیز در آنها ایجاد نماید که از مکانی ارزشمند آن محصول را خریداری می کنند. در این متن نکاتی را بیان می کنیم تا بتوانید با کمک طراح داخلی یک دیزاین جذاب برای محیط کاری خود ایجاد نمایید.

عوامل تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی طلافروشی

1) روشنایی زیاد و لوسترهای مجلل

یکی از عوامل با اهمیت که باعث جلب توجه مشتریان و زیباتر به نظر رسیدن طلا و جواهرات می‌شود،  روشنایی و نور زیاد و البته انعکاس نور است. در مورد انعکاس نور در موارد بعدی توضیح خواهیم داد اما در مورد روشنایی بهتر است به نسبت ابعاد فضای خود نوری را انتخاب کنید که در عین زیباتر کردن طلافروشی، چشم مشتریان را اذیت نکند. پیشنهاد می‌شود منابع نور را مختلف انتخاب کنید و از تجمع نور در یک نقطه جلوگیری کنید. مثلا از هالوژن به تعداد زیاد استفاده کنید.

 

 

2) استفاده از مبلمان و راحتی

جهت رفاه مشتریان و اینکه احساس کنند به جای خرید به یک هتل پنج ستاره آمده‌اند که قرار است با خیال راحت به تماشای جواهرات ارزنده بنشینند، بهتر است از مبلمان‌ها و یا صندلی‌های راحتی با رنگ خاص و زیبا استفاده کنید. در بحث فروش، وقتی مشتری می‌نشیند و فروشنده می‌ایستد و مانند صحنه‌ی تأتر به نمایش اجناس زیبا و ارزنده می‌پردازد، میزان توجه مشتری و علاقه‌مندی او به خرید، بیشتر می‌شود، چراکه  مشتریان دوست دارند احساس ارزشمندی و راحتی کنند و شما می‌توانید این حس خوب را با چیدن مبلمان و راحتی زیبا در مشتری ایجاد کنید.

 


 

3) استفاده از آینه و شیشه‌

همانطور که پیشتر گفتیم، انعکاس نور بحث زیبایی‌شناسی دیگری است که استفاده از آن در دکوراسیون داخلی طلا فروشی میتواند باعث جلب توجه مشتریان شود. می‌توانید از آینه‌های دیواری و نمای شیشه‌ای استفاده کنید.

4)استفاده از سکشن‌بندی منظم

در دکوراسیون داخلی طلا فروشی سکشن‌بندی باعث منظم و مرتب به نظر رسیدن مغازه و البته راحتی کار برای فروشنده می‌شود. نظم یکی از موضوع‌هایی است که باعث جذب مشتری به ویترین و داخل طلافروشی می‌شود. هرچقدر ویترین‌ها و سکشن‌ها با نظم و ترتیب بیشتری چیده شده باشند، شانس اینکه مشتری از بین آن همه طلا، جنس مورد نظر خود را پیدا کند بیشتر خواهد بود.
 

 

5) استفاده از تابلو در دکوراسیون داخلی طلافروشی

لازم نیست تمام دیوارها و قفسه‌ها پر از طلا باشد. اتفاقا داشتن فضاهای خالی در مغازه که با آثار هنری زیبا و یا گل و گیاه پر شده است، باعث می‌شود ذهن بیننده نظم بگیرد و راحت‌تر جنس مورد نظر خود را پیدا کند. استفاده از تابلوهای زیبا و دکوراتیو در دکوراسیون داخلی  طلا فروشی، یکی از ایده‌های فوق‌العاده‌ای است که می‌توانید با سلیقه‌ی خود و متناسب با اجزای دیگر فضا، پیاده‌سازی کنید.

6) نقش متریال در دکوراسیون داخلی طلا فروشی

یکی از نکاتی که در دکوراسیون طلافروشی شیک و ویترین آن لازم است که مورد توجه قرار بگیرد، انتخاب متریال مناسب است. هرچه کیفیت متریال مورد استفاده بالاتر باشد جلوه ویترین‌ها بیشتر می‌شود که این مورد قطعا در فروش بسیار تاثیرگذار است.

7) رنگ در دکوراسیون طلا فروشی

طلایی همیشه رنگ مورد علاقه بسیاری از صاحبان طلا فروشی بوده است، اما رنگ طلایی بسیار قوی نیز بسیار قدیمی به نظر می رسد. از این رو هنگام طراحی دکوراسیون این جواهر فروشی، طلای شامپاینی را انتخاب کردیم که در سال های اخیر بر اساس طلای سنتی رایج بوده است. فولاد ضد زنگ آینه طلایی شامپاین، که فقط با پانل تزئینی دانه چوب کلاسیک مطابقت دارد، تعامل کلی مطابقت دارد، مد و لوکس را نشان می دهد. آرم رزین نورانی در جلو شیک و پرانرژی است. کل دکوراسیون جواهرفروشی هم وقار سنتی دارد و هم فضای مد مدرن. دکوراسیون جواهرات فروشی مشتریان مسن را حفظ می کند و جوانانی را که دنبال می کنند جذب می کند.

 


 

دکوراسیون داخلی طلا فروشی لوکس

از آنجایی که طلا یک نوع کالای لوکس است و ظاهر دکوراسیون طلافروشی اولین چیزی است که مشتری با آن مواجه می‌شود پس ظاهر لوکس طلافروشی باعث جذب مشتریان و ایجاد اعتبار برای فروشگاه می‌شود. مشتریان هنگام ورود به طلافروشی به جزئیات و ظرافت آن توجه می‌کنند. بنابراین ویترین طلافروشی باید به نحو مطلوب، جواهرات را به نمایش بگذارد. سهولت بازدید از جواهرات در میزان فروش طلافروشی نیز بسیار تاثیر گذار است. روش‌های متفاوت نورپردازی و استفاده از رنگ‌ها در دکوراسیون طلافروشی و ویترین نمایش از عوامل مهم در جذب مشتری هستند.
* استفاده از آینه نیز سبب ظاهری لوکس در گالری می‌شود. اگر آینه‌ها در کنار پنجره قرار بگیرند؛ منعکس کننده فضای بیرون و نور می‌شوند. اگر آینه‌ها روی سقف طلافروشی نصب شوند؛ باعث لوکس جلوه دادن طلافروشی می‌شوند. نکته آخر اینکه دکوراسیون طلافروشی باید به نحوی باشد که دو ویژگی لوکس بودن و امنیت را همزمان دارا باشد.

 

برای مشاوره تخصصی با کارشناسان شرکت دکوراسیون داخلی سفید با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲-۲۷۹-۴۳۸۹

۰۹۱۲-۸۷۰-۹۹۸۰

 

پیشخوان طلا فروشی

محل پیشخوان طلا فروشی باید تا حد امکان خلوت و به دور از رفت و آمد کارکنان باشد. پیشخوان یا کانتر طلا فروشی قسمت مهمی از دکوراسیون داخلی طلافروشی است. فروشنده روی پیشخوان یا کانتر، طلا و جواهر خود را به مشتری ارائه مینماید. احتمالا دو مشتری شما که همزمان به فروشگاه مراجعه کرده اند از اینکه همزمان یک گردنبند یا دستبند به ایشان ارائه شود احساس خوش آیندی نخواهند داشت. در نتیجه یا باید یک پیشخوان با طول زیاد داشته باشید تا فاصله مناسب بین مشتری ها و همراهان آنها فراهم شود و یا باید چند پیش خوان داشته باشید. واضح است که داشتن چند کانتر برای بوتیک های جواهر فروشی با فضای بزرگ مناسب تر است.

سخن پایانی

دکوراسیون داخلی یک طلا فروشی می تواند از سبک هایی مانند، مدرن، نئوکلاسیک، کلاسیک و … انتخاب شود. این سبک ها علاوه بر لوکس بودن دارای رنگ های روشن و شاد هستند. برای جذب مشتریان خانم نیز این رنگ ها و سبک ها بسیار محبوب و مناسب تر می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
Call Now Buttonتماس با کارشناس