مشاوره معماری آنلاین

خدمات مشاوره دکوراسیون داخلی و طراحی آنلاینی که در حال حاضر در وبسایت معماری سفید ارائه می شود شامل: مشاوره دکوراسیون نوشتاری (پاسخگویی به پرسش های ساده و کوتاه)، مشاوره دکوراسیون تلفنی(پاسخگویی مسائل مشتریان طی تماس تلفنی)، مشاوره دکوراسیون داخلی حرفه ای(ارائه پروژه های طراحی شده) و خدمات آنلاین طراحی داخلی می باشد.

مشاوره نوشتاری

ویژه ی پرسش های کوتاهی که میخواهید با هزینه ای اندک پاسخ آن ها را پیدا کنید.

گفتگوی زنده

در قالب گفتگوی متنی یا مکالمه تلفنی با متخصصین شرکت دکوراسیون داخلی معماری سفید در ارتباط باشید.

مشاوره حرفه ای

مخصوص افرادی که چند روز زمان در اختیار دارند و مشاوره شان شامل سئوالات متعددی است.

خدمات طراحی

ویژه افرادی که خدماتی متفاوت مانند انواع طراحی دو بعدی و سه بعدی را مد نظر دارند.

 

برای مشاوره رایگان با کارشناسان گروه معماری سفید با شماره های زیر تماس بگیرید:

 

۰۹۱۲-۲۷۹-۴۳۸۹

۰۹۱۲-۸۷۰-۹۹۸۰

 

مشاوره جهت تغییر دیزاین و دکوراسیون منزل

تغییر دکوراسیون، حتی اگر منتهی به تغییر مکان یک گلدان و یا مبلمان باشد، هم می­تواند حس زیبایی در افراد ساکن در آن مکان ایجاد کند. حال اگر این تغییرات انجام شده هوشمندانه و کارشناسانه باشد می تواند علاوه بر زیبایی و یک تغییر خوب، برای شما فضای بیشتری نیز ایجاد کرده و یا حتی در فضایی کوچک کاربری های متفاوتی را تجربه کنید. در بسیاری از اوقات فضای در اختیارمان به اندازه ای نیست که خودمان با ایده و سلایق شخصی بتوانیم تغییراتی هوشمندانه ایجاد کنیم؛ اینجاست که مشاوره دکوراسیون داخلی اهمیت پیدا میکند.

بدلایل نامشخصی در اذهان عمومی چنین باوری وجود دارد که طراحی دکوراسیون داخلی تنها مربوط به قشر غنی و ثروتمند جامعه و نیز افرادی که نمی دانند با پول زیاد خود چه کنند، می باشد. اما در واقع باید به این نکته مهم اشاره کنیم که یک طراح داخلی به شما هدایای ارزشمندی چون زمان، تجربه و دانش را ارزانی می کند و شما را از سردرگمی نجات می دهد!

مشاور دکوراسیون داخلی کیست؟

یک مشاور دکوراسیون داخلی، در مورد موضوعات مربوط به طراحی فضای داخلی به مشتریان پیشنهاداتی می­دهد و رنگ، نورپردازی، بافت و فضا را موشکافانه تحلیل میکنند آنها پلن های طراحی را با توجه به سلایق مشتری و با یک هدف کاربردی خاص، شخصی سازی می­کنند. وقتی شکل و شمایل خانه خود را در ذهنتان قطعی کردید، سوال مهم این است که:دکوراسیون داخلی آن را خودتان انجام دهید یا از مشاور دکوراسیون داخلی استفاده کنید؟

از آنجا که مشاور دکوراسیون داخلی به کلکسیون وسیعی از مبلمان تک و منحصر به فرد، پارچه، کفپوش، قالی و … دسترسی دارد و از خدمات کارگاه­های خصوصی و افراد معامله­گری که روابط طولانی و قدیمی با طراح دارند بهره میبرد، پس به احتمال زیاد به کمک یک مشاور خوب، در آخر خانه­ یا فضایی زیبا خواهید داشت که مخصوص سلیقه و سبک زندگی شما دکور شده، و با مبلمانی با دوام و زیبا پر شده که توسط یک فرد باتجربه و متخصص گزینش شده­اند.همچنین وجود فردی قابل اعتماد که تصمیمات شما را تایید کند، باعث صرفه جویی در هزینه نیز میشود.

وظایف مشاور دکوراسیون داخلی چیست؟

مشاوران دکوراسیون داخلی معمولا در نظر می گیرند که چه استفاده هایی می­توان از فضا کرد و یا آیا اصلا این فضا مناسب کاری که انتظار آن را داریم هست یا خیر؟ از دیگر وظایف آنها بطور خلاصه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  ملاقات با مشتریان برای آگاهی از نیازها و نظرات و نگرانی آنها
 • ایجاد طرح ها مطابق با نیاز مشتریان، بودجه­ آنها و نوع ساختمان
 •  تهیه طرح اولیه برای نشان دادن به مشتریان
 •  مشاوره دادن به مشتریان در خصوص رنگ ها، پارچه ها، وسائل و مبلمان
 • ایجاد طرح های نهایی با کمک برنامه­های کامپیوتری
 • برنامه­ریزی شامل زمان بندی و تخمین هزینه های پروژه
 • تهیه مبلمان، پارچه ها، کف پوش ها و پوشش دیوارها در صورت لزوم

 چگونه بهترین مشاور دکوراسیون داخلی  را بیابیم؟

 • در جستجو و یافتن بهترین ها باید به بررسی رزومه­ شرکت ها و گروه هایی که پروژه های موفقی را انجام داده اند پرداخت و از آنها خواست تا با کارفرمایانان قبلی شان صحبت کرده و کسب اطلاعات کنید.
 • چالش های مختلف را مطرح کنید و از آنها بخواهید چالش های شما را حل کنند و بهترین گزینه ها را پیشنهاد کنند: مثلا برای یک بخش طراحی چند روش ساخت پیشنهاد دهند، حرفه ای­های دکوراسیون داخلی حتما می توانند بهترین راه حل ها و گزینه­ ها را پیشنهاد دهند، اینگونه می­توانید به تخصص و تجربه آنها پی ببرید.
 • حتما گزینه هایی را انتخاب کنید که توانایی طراحی خوب و اجرای طرح های خود را داشته باشند .بسیاری از طرح های دلربا و جذاب به شدت مشکل اجرایی دارند.
 • سرعت و کیفیت هم از دیگر فاکتورهای مهم هستند.

اهمیت مشاوره در طراحی داخلی

طراحی داخلی یک کار تخصصی و حرفه ای است که توسط طراحان داخلی واجد شرایط انجام می شود. بنابراین مشاوره با طراحان داخلی ضمن تنظيم فضای داخلی شما، دارای مزایای کلیدی نیز می باشد. در اینجا چند دلیل وجود دارد که ما به شما پیشنهاد می کنیم تا برای طراحی داخلی ساختمان خود از مشاوره طراحان داخلی بهره بگیرید.

داشتن وضوح بینایی

مشتری اغلب در هنگام طراحی داخلی بر از ایده است ولی هیچ مهارتی در این کار ندارد. به یک طراح داخلی اعتماد کنید، زیرا او موارد ضروری را در اختیار شما قرار می دهد و آن را با آنچه مورد نظر است تطبیق می دهد.

برقراری ارتباط با یک معمار

برای کسانی که آگاه هستند، طراحی داخلی پس از ساخت ساختمان شروع نمی شود و اولویت های طراحی داخلی در زمان برنامه ریزی ساخت به معمار ابلاغ می شود. تصور کنید یک جلسه با حضور مشتری، معمار و طراحان نمودار نقشه برداری برگزار شود. در اینجا، طراح و معمار می توانند درگیر بحث بسیار معقول تری نسبت به مشتری شوند. به عنوان مشتری، نیازهای شما همچنان پايه و اساس کار آنها خواهد بود.

یک طراح داخلی خوب قابل انعطاف است

در حقیقت، چنین سازگاری، ماهیت واقعی یک طراح داخلی است! یک طراح همیشه در حدود نیازها، ایده ها و بودجه مشتری کار می کند. یک طراح همچنین می تواند بهترين توصيه را برای رضایت مشتری ارائه دهد. حتی برای مواردی که ممکن است مشتری فکرش را نکرده باشد؟

مشاوره با کارشناسان و متخصصين فعال در این زمینه می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. گروه طراحی دکوراسیون داخلی معماری سفید آماده ارائه خدمات از مشاوره، طراحی، تولید تا مرحله نصب و اجرا در زمینه طراحی داخلی است.

 

نمونه ای از مشاوره های ما

کدام مبلمان برای دکوراسیون داخلی منزل مناسب تر است؟

امروزه مبلمان به یکی از عناصر کاربردی دکوراسیون داخلی منازل تبدیل شده که به راحتی در حس شما از فضا تأثیرگذار خواهد بود. شما باید با توجه به سبک دکوراسیون تان مبلمان مناسب فضا را انتخاب کنید. سبک کلاسیک و سبک مدرن نسبت به سایر سبک ها طرفداران بیشتری دارند.

چطور یک کوسن خوب انتخاب کنیم؟

کوسن ها در دسته ی اکسسوری های جانبی لوازم اصلی دکوراسیون، یعنی مبلمان منزل، قرار می‌گیرند که اهمیت وجودشان برای انسجام و تنوع هنری فضا غیرقابل انکار است.

هنگام انتخاب فرش به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

یک فرش خوب به خانه شما بافت و هویت می دهد، حس خوبی هنگام راه رفتن زیر پای شما ایجاد می کند، و با اتصال بصری قسمت‌های مختلف خانه، می تواند آن را به جایی گرم و صمیمی تبدیل کند.

5/5 - (1 امتیاز)