مهمانان به کدام بخش خانه شما بیشتر توجه می‌کنند؟

مهمانان به کدام بخش خانه شما بیشتر توجه می_کنند؟

در دکوراسیون خانه قسمت هایی وجود دارد که بیشتر مورد توجه مهمانان قرار می گیرد پس به چیدمان و نظافت این قسمت ها بیشتر توجه کنید. آماده کردن خانه برای مهمانان کار ساده ای است، اما برخی افراد نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند، به همین دلیل است که دوستان یا اقوام خود را به خانه خود دعوت نمی کنند. اگر مهمانی دارید و زمان کافی برای نظافت و دیزاین کل خانه ندارید، می توانید تنها قسمت هایی از خانه را که مورد توجه مهمانان است تغییر دهید. در این نوشتار از گروه دکوراسیون داخلی سفید نکاتی را آورده ایم که بتوانید با رعایت این موارد توجه مهمانان رو جلب کنید.

مهمان ها به چه چیزی بیشتر توجه می کنند؟

برای حل این مشکل باید بدانید که فقط موارد خاصی در خانه مورد توجه مهمانان است. فقط کافی است قبل از آمدن مهمانان این موارد را رعایت کنید. اگر مجبور باشید برای هر مهمانی که می گیرید کل خانه را تمیز کنید و دکور را عوض کنید، قطعا خسته خواهید شد. شما حتی برای انجام این همه کار ممکن است وقت کافی نداشته باشید. برای حل این مشکل باید بدانید که فقط چند چیز در خانه برای مهمان مهم است. حتما قبل از رسیدن مهمانان این موارد را رعایت کنید.

1. رایحه خانه

وقتی مهمانان وارد خانه شما می شوند، اولین چیزی که به آن دقت میکنند دکوراسیون نیست، بلکه بوی خانه است. اگر به دلیل عواملی مانند آشپزی بوی خوش در خانه استشمام نمی شود؛ می توانید یک ساعت قبل از آمدن مهمانان یک شمع معطر روشن کنید یا از انواع خوش بو کننده ها استفاده کنید.

2. گل های تازه

گل بخشی جدایی ناپذیر از دکوراسیون است. می توانید یک دسته گل ارکیده بخرید. این گل ها اگر به خوبی از آنها مراقبت شود می توانند تا یک ماه دوام بیاورند.

استند های گل زیبا برای فضای داخلی خانه یا اداره

3. بی نظمی و به هم ریختگی ها

اگر زمان زیادی برای تمیز کردن خانه ندارید، باید وسایل اضافه رو مرتب کنید. وقتی خانه تمیز باشد، مهمانان احساس آرامش خواهند کرد.

4. حمام و دستشویی تمیز

اطمینان حاصل کنید که حوله ها تمیز هستند و قبل از رسیدن مهمان ها از وجود دستمال توالت ها مطمئن شوید. حتی می توانید یک شمع داخل سرویس بهداشتی قرار دهید.

5. منظم بودن ورودی خانه

ورودی منزل فضایی است که چشم میهمان ها هنگام ورود و خروج به آن می خورد. همچنین جایی است که آنها کت و کیف خود را قرار می دهند. بسته به فضایی که در این قسمت از اتاق دارید، یک چوب لباسی یا صندلی بگذارید که بتوانند به راحتی کفش هایشان را در بیاورند.
 
مهمانان به کدام بخش خانه شما بیشتر توجه می_کنند؟ 1
 

6. نورپردازی

نورپردازی تاثیر زیادی بر ظاهر کلی خانه شما خواهد داشت. خانه ای بدون نور طبیعی یا کم، مکانی کسل کننده است و برای تعامل اجتماعی و مهمانی مناسب نیست. حتی اگر در خانه شما نور طبیعی وجود ندارد، می توانید با نورپردازی مناسب فضای دلپذیری را در این قسمت ایجاد کنید. نور مناسب اتاق را بازتر می کند و فضای مناسبی را برای میزبانی مهمانی فراهم می کند.

7. دما

تاثیر دمای اتاق بر احساسات انسان را به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت. اطمینان حاصل کنید که دمای خانه شما در محدوده مورد نظر قرار دارد. در غیر این صورت ممکن است مهمانان شما گرم یا سرد باشند و از مهمانی لذت نبرند!

8. فضای نشستن

فراهم کردن فضای نشیمن مناسب برای مهمانان کلیدی است. در غیر این صورت، مهمانان شما در طول مهمانی احساس خوبی نخواهند داشت و از مهمانی لذت نخواهند برد.

اتاق نشیمن چیست؟

کلام آخر

مهمانی رفتن یکی از رسوم قدیمی ما ایرانی هاست و بهترین فرصت برای گذراندن وقت و گپ و گفت با دوستان و عزیزان محسوب می شود. یکی از سخت ترین و بااهمیت ترین قسمت های میزبانی از مهمانان، تمیز کردن خانه است. چند چیز وجود دارد که مهمانان را به محض ورود به خانه شما تحت تأثیر قرار می دهد که به تعدادی از آن ها در این مقاله اشاره کردیم.

4.2/5 - (21 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس