طراحی داخلی منزل مسکونی در اقدسیه

این منزل مسکونی در اقدسیه (تهران) واقع گردیده است. مدت اجرای این پروژه 35 روز به طول انجامید؛ که مرحله طراحی که شامل مطالعات و بررسی های اولیه، نقشه های 2 بعدی و طراحی 3 بعدی در مدت 18 روز و 35 روز اجرای بی وقفه که شامل بازسازی و طراحی کلیه فضاهای این خانه اعم از سالن پذیرایی، اتاق ها، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و … بود. تور مجازی این پروژه را میتوانید در زیر مشاهده کنید:

 

اهمیت طراحی داخلی مسکونی

در حال حاضر طراحی داخلی خانه ها به یک موضوع خیلی مهم تبدیل شده به طوری که درصد زیادی از افراد به این موضوع توجه ویژه می کنند. طراحی داخلی خانه یعنی این که ما هنر و دانش این زمینه را با هم تلفیق کنیم و فضای خانه را به سمتی ببریم که زیبا تر و دل انگیز تر شود. اگرچه طراحی داخلی کار آسانی به نظر می آید و هر کسی گمان می کند که می تواند بهترین طرح ها را اجراکند اما مشاوره گرفتن از کارشناسان خبره در این زمینه به شما کمک خواهد کرد که در مدت زمان کوتاه تر و با صرف هزینه ای کمتر به هدف دل خواه تان برسید و خانه را تغییری اساسی دهید.

شرکت دکوراسیون داخلی سفید به همراه مهندسین و معماران و با بررسی و آنالیز فضای موجود سعی در ارائه ی بهترین و کار آمدترین طرح را همواره برای مشتریان در نظر می گیرد. طراحی داخلی با کانسپت ایده آل و منحصر به فرد یکی از مهم ترین توانایی های گروه معماری سفید می باشد. ما همواره در تلاش هستیم با صرفه جویی در هزینه ها، بهترین طراحی داخلی ممکن را با توجه به فضا و بودجه برای کارفرمایان و مشتریان عزیزمان ? داشته باشیم.

5/5 - (3 امتیاز)