بازسازی کامل

در مطالب قبلی در مورد بازسازی و هزینه های آن صحبت کردیم، در این مقاله میخواهیم شما را به صورت کامل با ابعاد دیگری از این فرایند آشنا کنیم. باعث خرسندی ماست که با گروه معماری و دکوراسیون داخلی سفید تا انتهای این مقاله جامع همراه باشید و با افزایش دانش خود در این زمینه یک گروه بازسازی منزل حرفه ای برای انجام موفقیت آمیز این عمل انتخاب کنید. درضمن، ارائه مشاوره اولیه برای راهنمایی شما در مورد پروژه بارسازی منزلتان، کاملاً رایگان خواهد بود. پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

مراحل بازسازی کامل خانه

اگر منزل شما که قصد بازسازی آنرا دارید در شهر تهران، کرج و یا شهرهای اطراف آنها باشد، بازدید کارشناسان ما از محل پروژه شما رایگان خواهد بود. به این ترتیب شما می توانید از طریق یکی از راه های تماس با مجموعه سفید، درخواست بازدید و مشاوره رایگان خود را ثبت نمایید. همکاران ما در اولین فرصت، زمان مناسب برای بازدید از منزل شما را به اطلاع شما خواهند رساند.

اگر خانه شما در شهرهای دیگری قراردارد، می توانید با تماس با مجموعه ما، از شرایط بازدید کارشناسان ما از محل پروژه خودتان مطلع شوید. ممکن است پس از بررسی شرایط پروژه شما، بازهم اعلام شود که بازدید از پروژه شما کاملاً رایگان است. حتی اگر در شهرهای دیگری باشد.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان گروه معماری سفید با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲-۲۷۹-۴۳۸۹

۰۹۱۲-۸۷۰-۹۹۸۰

برآورد هزینه و مدت زمان بازسازی کامل

پس از بازدید و بررسی کارشناسان ما از خانه یا آپارتمان شما، در مورد پروژه مورد نظرتان، مشاوره اولیه کاملاً رایگان در اختیار شما قرار داده می شود. اطلاعات مفیدی که کمک می کند تا تصمیمات درست تری در مورد بازسازی خانه یا منزل خود بگیرید.

طراحی داخلی خانه شما

لازم به ذکر است که، طراحی دکوراسیون داخلی کاری کاملا تخصصی است و برای کسب نتیجه ی دلخواه، باید توسط کارشناسان و متخصصین انجام شود. گروه بازسازی سفید با داشتن کارشناسان و متخصصین در زمینه طراحی دکوراسیون منازل، ادارات و… می تواند شما را در این کار یاری کند. شما با سپردن پروژه خود به گروه بازسازی آسان می توانید در کمترین زمان مناسب با هزینه ی مقرون به صرفه پروژه خود را تحویل بگیرید.

برنامه ریزی کامل و دقیق برای بازسازی

هر پروژه ای نیاز به برنامه ریزی دارد. پروژه های بازسازی نیز به دلیل آنکه مجموعه ای از چندین عملیات مختلف ساختمانی است، نیاز به برنامه ریزی دقیق و حساب شده دارد. اگر پیش از شروع عملیات بازسازی کامل شما، برنامه ریزی دقیقی انجام نشود، قطعاً پروژه، در طول انجام بازسازی، بارها به مشکل برمیخورد. ناهماهنگی پیش می آید. دوباره کاری می شود. بخشهای در حال اجرا به بخشهای بازسازی شده و کامل شده آسیب می زند. در نهایت زمان و هزینه بازسازی پروژه شما به مقدار بسیار زیادی افزایش می یابد و باعث ضرر مالی شما خواهد شد.

برآورد دقیقتر هزینه و مدت بازسازی

هزینه برآوردی که در زمان مشاوره های اولیه برآورد می شود، تنها برای تصمیم گیری اولیه مناسب است. اما در زمانی که قرار است تصمیم نهایی برای بازسازی گرفته شود و قرارداد بین کارفرما و پیمانکار بازسازی امضاء شود، نیاز به برآورد هزینه و مدت زمان دقیقتری است. به این ترتیب باید با پیش بینی و محاسبه دقیق از تمام بخشهای پروژه، رقم دقیقتری برای مبلغ هزینه و مدت زمان بازسازی بدست بیاوریم.

کارشناسان متخصص در شرکت معماری سفید، تجربه چندین سال مدیریت و اجرای پروژه های بازسازی مختلف را دارا هستند. به این ترتیب نتیجه پیش بینی و محاسبه از روند کار، هزینه و مدت زمان پروژه شما توسط همکاران متخصص و با تجربه ما، بسیار دقیق و قابل اعتماد خواهد بود.

اخذ مجوز های بازسازی برای خانه شما

باید در زمان تصمیم گیری برای بازسازی، بدانیم که آیا بازسازی مورد نظر ما، نیاز به مجوز دارد یا نه. از طرف دیگر اگر نیاز به مجوز بازسازی برای خانه خود داریم، باید درمورد هزینه، مدت زمان صدور، مراحل و مدارک مورد نیاز برای اخذ مجوز یا پروانه بازسازی نیز اطلاعات کاملی داشته باشیم. ممکن است هزینه، مدت زمان و سایر موارد مرتبط با مجوز بازسازی، ما را مجبور کند تا برنامه بازسازی منزلمان را تغییر دهیم.

همچنین اگر مایل باشید، می توانید تمام روند پیگیری و اخذ مجوزهای بازسازی مورد نیاز را به همکاران ما بسپارید.

تضمین کیفیت بازسازی کامل منزل

مطمئن باشید، با تجربه و تخصصی که شرکت معماری داخلی سفید در پروژه های ساختمانی و بازسازی دارد، خانه شما را با بهترین کیفیت و با هزینه مناسبی بازسازی خواهیم کرد. پس از بازسازی، خانه خود را دقیقاً با شرایط و مشخصاتی که مورد نظرتان بوده است از ما تحویل خواهید گرفت.

اطمینان ما از این موضوع هم بخاطر تجربه و تخصصی است که در چندین سال کار بر روی این نوع پروژه ها داشته ایم و هم بخاطر این است که برای تمام پروژه ها، از بهترین نیروهای کار در هر بخش استفاده می نماییم. همچنین در تمام طول مدت اجرای پروژه شما، بصورت دائم و مستمر، کارشناسان ما بر روی تمام بخشهای کار نظارت و کنترل خواهند داشت. هیچ پروژه ای بدون کارشناس و مهندس مقیم دائمی در محل پروژه توسط شرکت سفید اجرا نمی شود.

 

 تحویل خانه بازسازی شده شما با کیفیت مورد نظر شما

پس از اجرای دقیق پروژه بازسازی، خانه شما را همانطور که خواسته بوده اید و انتظار آنرا دارید به شما تحویل خواهیم داد. تا زمانی که مشخصات و کیفیت منزل شما دقیقاً همان چیزی نباشد که شما از ما خواسته بوده اید، پروژه را به شما تحویل نخواهیم داد. همچنین تمام این مراحل در بازه زمانی مشخص شده برای انجام بازسازی انجام خواهد شد.

رفع ایرادهای احتمالی پس از تحویل، در اولین فرصت ممکن

هر شخص باتجربه ای در حوزه بازسازی ساختمانها و آپارتمانها، می داند که پس از تحویل یک پروژه، قطعاً نیاز است تا چندین بار برای رفع نواقص و مواردی که ممکن است پس از استفاده، مورد نظر کارفرما نباشد، به محل پروژه رفته و خدماتی را به کارفرما ارائه دهد. این خدمات پس از تحویل، یک بخش جدا نشدنی از مشتری مداری و کسب رضایت کارفرما است.

ما در شرکت بازسازی سفید، متعهد هستیم تا پس از تحویل پروژه بازسازی به مالک یا کارفرمای آن، بازهم در اولین فرصت برای رفع نواقص و انجام خواسته های کارفرما در چهارچوب قراردادی که با ایشان امضاء کرده ایم، به محل پروژه بازگردیم. به این ترتیب با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن، خواسته های کارفرما را اجرا خواهیم کرد تا رضایت نهایی که به ایشان قول آنرا داده بودیم، بدست بیاید.

کلام آخر

اگر قصد بازسازی کامل خانه خود را دارید، پیشنهاد می کنیم با همکاران ما در شرکت دکوراسیون داخلی سفید، مشورت نمایید. تیم طراحی و اجرایی سفید، تجربه بسیار زیادی در پروژه های بازسازی اعم از بازسازی ساختمان، خانه، بازسازی ویلا، مغازه و پروژه های بازسازی مشابه آنها دارد. می توانید این پروژه های بازسازی را در بخش نمونه کارهای سایت ما مشاهده و بررسی فرمایید.

شما می توانید از تیم بازسازی سفید نمونه کارهای واقعی درخواست کنید. این شرکت نمونه کارهای متعددی دارد و شما می توانید پروژه های واقعی را ببینید و از آن ها ایده بگیرید. علاوه بر نمونه کارهای این شرکت می توانید نمونه کارهای دیگری نیز ببینید.

سوالات متداول بازسازی کامل خانه

مدت زمان بازسازی کامل خانه چقدر طول میکشد؟

پس از بازدید و بررسی کارشناسان ما از خانه یا آپارتمان شما، در مورد پروژه مورد نظرتان، مشاوره اولیه کاملاً رایگان در اختیار شما قرار داده می شود. اطلاعات مفیدی که کمک می کند تا تصمیمات درست تری در مورد بازسازی خانه یا منزل خود بگیرید.

مشاوره رایگان!؟

اگر قصد بازسازی خانه خود را دارید، پیشنهاد می کنیم با مجموعه ما بعنوان یک شرکت بازسازی ساختمان متخصص تماس بگیرید. کارشناسان ما، مشاوره کاملاً رایگانی در اختیار شما قرار خواهند داد. به این ترتیب پس از بررسی و دریافت مشاوره از چندین شرکت یا شخص متخصص دیگر، می توانید تصمیم بگیرید که آیا شرکت ما تخصص و تجربه کافی برای بازسازی منزل شما را دارد یا خیر.

5/5 - (1 امتیاز)