دیزاین شرکت

دیزاین یک شرکت

دیزاین شرکت به آدمایی که به اونجا مراجعه میکنن، جنسیت و رده سنیشون بستگی داره، به طوری اگر شما یک شرکت صنعتی داشته باشید نباز به فضای بیشتری دارید. دیزاین مناسب شرکت شما توسط شرکت دکوراسیون سفید انتخاب و مورد طراحی قرار میگیرد. مدیر عزیز! از ایده های جذاب، مدرن و انگیزه بخش استفاده نمایید تا بتوانید به خلق بهترین دیزاین شرکت برسید. در این کار حتما با افراد صاحب فن و مبتکر در این حرفه، مانند کارشناسان گروه معماری سفید مشورت نمایید و از قدرت ذهنی آن ها در دیزاین اداری مدرن بهره مند شوید.

برای آنکه دیزاین شرکت شما مدرن تر به نظر برسد، بهتر است از تجهیزات اداری از قبیل ویدئو پروژکتور، صفحه نمایش هوشمند و … استفاده نمایید. این کار ظاهر آراسته تر و شیک تری را به محیط کار شما خواهد بخشید.

اهمیت دیزاین مناسب شرکت

کار کردن در یک شزکت راحت و جذاب می تواند نقش مهمی در روحیه و بهره وری افراد در محیط کار داشته باشد. تجارب در این زمینه، ثابت کرده است که یک شرکت با دیزاین مناسب می تواند در موفقیت کسب و کار افراد تاثیر بگذارد. توجه به چندین فاکتور در دیزاین شرکت حائز اهمیت است که در ذیل به بررسی هریک می پردازیم :

1.روانشناسی رنگ ها در دیزاین شرکت

استفاده از روانشناسی و طراحی رنگ ها  در کنار هم یکی از ترند های پرطرفدار در دیزاین شرکت های امروزی به حساب می آید. تحقیقات نشان داده اند که رنگ ها  اثرات  مشخصی روی افراد دارند؛ بدون اینکه حتی خودشان نسبت به آن آگاهی داشته یا متوجه آن باشند. برای مثال رنگ نارنجی به افراد حس پر انرژی بودن می دهد چون یادآور چیزهایی مثل خورشید تابستان و پرتقال های رسیده و تازه است.
رنگ های بز، زرد و آبی نیز در طراحی های مدرن شرکت ها به چشم می خورند.

2.نورپردازی در دیزاین شرکت

نقش نورپردازی در زیباسازی یک فضا بر همگان آشکار است. نور قدرت زیادی در ایجاد روحیه مثبت و سازنده افراد دارد. در محیط هایی که میزان نور استفاده شده بسیار کم است، خستگی چشم افراد در حین کار چندین برابر شده که در نتیجه موجب خواب آلودگی، کسالت و تضعیف روحیه کاری پرسنل خواهد شد. هرچه از نورپردازی مناسب بهره گیرید علاوه بر بازدهی کاری بیشتر کارمندان، جلوه زیادی را هم به دکوربندی محیط بخشیده اید. مبلمان اداری، میز و صندلی ها بیشتر به چشم می آیند و رنگ ها بیشتر جلوه گری می کنند. توصیه می شود از نور مصنوعی و طبیعی توامان استفاده کنید، چون هرکدام مزایای خاص خود را برای اداره شما، خواهند داشت.

3.حس در خانه بودن

اگر تمرکز دیزاین شرکت روی متعهد نگه داشتن کارمندان باشد، محیط های کاری دیگر نسبت به گذشته ناخوشایند و بی حاصل نخواهند بود. اینکه یک محیط کاری حس حضور در خانه را به افراد منتقل کند در راحتی بیشتر تاثیر گذار است و احساس فشار کاری را کمتر می کند. صندلی های راحت دور یک میز در دکوراسیون شرکت خصوصی، جلسه های ایده پردازی با همکاران را جالب و دلچسب تر می کنند.

 

4.گل و گیاه آرامش بخش

استفاده از گلدان های طبیعی می تواند زیبایی دیزاین شرکت شما را چندین برابر کند. حس نشاط و سرزندگی به افراد بخشد و قسمت های خالی از وسایل اداری را مزین نماید. تاکید متخصصان این حرفه بر آن است که حدالامکان از گل های مصنوعی استفاده نکنید! طبیعی بودن گیاه چیز دیگری است.
استفاده از کتابخانه نیز در دیزاین اداری می تواند فضای فرهنگی مناسبی را در نظر مخاطب ایجاد کند و حس آرامش بخشی را به ایشان منتقل نماید.

5.پارتیشن بندی های مفید!

استفاده از پارتیشن اداری در یک سازمان یا شرکت، مزایای بسیاری دارد که در مقالات قبلی به تفصیل به آن پرداخته ایم. ابعاد مناسب پارتیشن اداری در هرچه بهتر از آب درآمدن دیزاین شرکت نقش به سزایی را ایفا می کند. در اینجا نیز می توان به این موضوع اشاره کرد که پارتیشن های شیشه ای یا کلاسیک می توانند بر زیبایی محیط افزوده و با شخصی سازی حریم بین کارمندان، فضای مصون از تنش و استرس را فراهم آورند.

 

6.فضا های چند منظوره

دو ویژگی شراکتی بودن و تطبیق پذیری به بهبود عملکرد فضای شرکت ها کمک می کند. طراحی فضاهایی که چند کاربرد مختلف را برآورده می کنند در انجام بهینه کار ها کمک شایانی خواهد کرد و به خوبی  با سرعت بالای محیط پیرامون و نیاز های روزانه هماهنگ می شود.
یک فضا می تواند در آن واحد به عنوان محلی برای کار آسوده دو همکار با هم، محلی برای داشتن یک استراحت ذهنی و جایی برای برگزاری جلسات غیر رسمی و کوچک به کار گرفته شود. برای ایجاد حس حریم خصوصی و برای تعریف فضاها چیزهایی مثل یک قالیچه یا جداسازهایی مثل یک دیوار سبز تشکیل شده از گیاهان مفید خواهند بود.

7.دیزاین شرکت کوچک

علاوه بر این در دیزاین شرکت های کوچک هر متر مربع دارای اهمیت خاصی است. به عنوان مثال فضاهایی که امکان استفاده همزمان برای جلسات و یا حتی استراحت های زمان ناهار را دارند برای شرکت های کوچکتر حس تجمل فضاهای بزرگ را تداعی می کند.

8.فضای استراحت

استراحت ممکن است خلاف بهره وری در محیط های کاری به نظر برسد. اما راحتی نقش بزرگی در شکل گیری خلاقیت ایفا می کند. وجود محلی برای انداختن پا روی پا و ایده پردازی برای یک پروژه تنها چیز هایی هستند که ذهن و بدن به آن ها نیاز دارند. فضای استراحت همچنین  افراد را ترغیب می کند تا صبح زودتر بیدار شوند، یک فنجان قهوه و لحظاتی آرام در محیط اداره پیش از شروع کار روزانه شان داشته باشند و یا در وقت استراحت ناهار در آن وقت بگذرانند و واقعا بتوانند در محیط کار حس راحتی را تجربه کنند.

 

 

9.ترکیبات مدرن در مبلمان

مبلمان مناسب زندگی روزمره، کار کردن را آسان می کند. اما زمانی که نیاز اتصال به برق و اینترنت را در نظر می گیریم دیگر ظاهری زیبا نخواهند داشت. میز ها و محل های کاری که به صورت یکپارچه و موفق با تکنولوژی ادغام شده اند برای رسیدن به هدف بزرگ طراحی شان باید این جنبه ناخوشایند را مخفی کنند؛ سیم ها می توانند هم زشت و هم خطرناک باشند. اگر پریز برق در نزدیکی محل کار خود پیدا نکنید ناچار به استفاده از سیم های رابط برای پر کردن فاصله موجود خواهید بود. سازندگان مبلمان شرکت های مدرن برای دکوراسیون شرکت خصوصی با اضافه کردن پریز به میز ها و نظم دهنده هایی امن برای سیم ها این مبلمان را سفارشی سازی می کنند تا کارمندان به جای چرخیدن به دنبال انرژی برای ابزار هایشان به دنبال راه حل برای وظایف کاری خود باشند!

عناصر طبیعی در دیزاین شرکت

طراحی بیوفیلی رشته ایست که بر ادغام عناصر طبیعی با محیط های ساخته شده به دست انسان تمرکز دارد. طراحان نمی توانند نور طبیعی خورشید را در طراحی های داخلی شبیه سازی کنند؛ با این حال می توانند محیط را با گیاهان مختلف دکور کنند تا به نوعی المان های طبیعی را به فضا اضافه کرده باشند. اثر مثبت گیاهان در افزایش بهره وری و جذابیت محیط کار بر کسی پوشیده نیست و این موضوع افراد بیشتری را به شرکت جذب می کند. گیاهان همچنین هوای داخل را تمیز و تصفیه می کنند و اضطراب را کاهش می دهند.
گذشته از گیاهان زنده، المان هایی مثل پنل های چوبی روی دیوارها و سقف، رگه های سنگی، آبنما و شومینه ها همگی اثر طبیعت را به فضا اضافه و آن را آرام می کنند.

کلام آخر

امروزه سبک های مختلفی مورد توجه عموم قرار گرفته اند که هرکدام ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند. بسته به میزان هزینه ای که می خواهید برای دیزاین شرکت خود پرداخت کنید، آپشن های متفاوتی را دارا می باشند.

 

سوالات متداول دیزاین شرکت

ویژگی دکوراسیون شرکت خصوصی چیست؟

دکوراسیون شرکت خصوصی امکان به کار بردن بسیاری از طرح‌های متنوع را برای طراحان ایجاد می‌کند. زیرا هیچ محدودیتی برای انتخاب المان‌ها، رنگ و بسیاری از موارد کاربردی و دکوری وجود نخواهد داشت.

طراحی دکوراسیون شرکت مهندسی به صورت استاندارد و اصولی چه مزایایی دارد؟

چیدمان فضای داخلی شرکت مهندسی تاثیر زیادی روی احوالات کارکنان دارد و هدف اصلی از دیزاین داخلی شرکت بهبود در عملکرد روانی و فیزیکی کارمندان می باشد همچنین برای دیزاین داخلی شرکت مهندسی از ایده ها و روش های مختلفی استفاده می شود.

بهترین شرکت دیزاین شرکت خصوصی

شرکت دکوراسیون داخلی سفید

شماره تماس شرکت دکوراسیون داخلی سفید؟

۰۹۱۲۲۷۹۴۳۸۹ - ۰۹۱۲۸۷۰۹۹۸۰ - 02122650760

5/5 - (23 امتیاز)
تماس با کارشناس