خدمات بازسازی ساختمان

تعریف بازسازی ساختمان

مجموعه فعالیت هایی که باعث میشود تا یک ساختمان مجددا قابل سکونت و استفاده باشد را بازسازی ساختمان میگویند. بازسازی ساختمان به صورت جزئی و همچنین کلی انجام میشود که در روش جزئی بازسازی تنها یک بخش از ساختمان و در روش کلی تمام قسمت های ساختمان که ممکن است بیرون و یا داخل سازه باشد مورد مرمت قرار میگیرد. بازسازی ساختمان علاوه بر اینکه باعث میشود تا قسمت های آسیب دیده احیا شوند، جان تازه ای نیز به جلوه ظاهری ساختمان میبخشد. بازسازی ساختمان لوکس و تعمیرات ساختمان هزینه های هنگفت تعویض ساختمان را ندارد و بسیار مقرون بصرفه تر میباشد.

شرکت بازسازی ساختمان معماری سفید با بیش از ده سال سابقه درخشان و با بهره گیری از گروه متخصص و مجرب و استفاده از شیوه های مدرن و نرم افزار های جدید و همچنین اجرای طرح های ابتکاری و خلاقانه در این زمینه همواره توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. ما همواره با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه ی کارفرما و همچنین بودجه ی در نظر گرفته شده ایده و طرح را به مشتریان ارائه میدهیم تا از هرگونه هزینه ی اضافی ممانعت به عمل آید.

صفر تا صد بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان شامل دیدگاهی است که ساختمانها را به آینده دعوت می کند. بازسازی می تواند شامل نوسازی، تغییرات، تعمیرات یا ترکیباتی از تمام اینها باشد. در تعریفی دیگر به کلیه عملیات ساختمانی یا عمرانی که شامل کمترین میزان تخریب ممکنه باشد و هدف آن بهبود ساختمان از وضعیت فعلی آن باشد بازسازی ساختمان گفته می شود.

گروه معماری سفید با داشتن تیم مجرب و با تجربه همچنین دانش کافی در زمینه بازسازی و قوانین آن می تواند شما را در این راه به شایسته ترین نحو ممکن راهنمایی کند. همچنین می توانید کلیه امور بازسازی را از ابتدا تا انتها به این شرکت واگذار نمایید.

ما، در رویامال ساختمان شما را کاملاً تغییر می دهیم که منجر به ظاهر جدید آن می شود، ویژگی های عملکرد بهبود یافته، علاوه بر تغییر ظاهر خارجی و داخلی تغییراتی را در کاربرد مورد نظر ایجاد می کنیم  مانند: از تولید به یک دفتر کار یا از انبار به یک  دفترخرید و غیره.

خدمات بازسازی ساختمان

خدمات بازسازی ساختمان که ما به شما ارئه می دهیم این است که پارامترهای فنی و اقتصادی بالای ساختمانهای اصلاح شده را تضمین می کنیم. ما بازسازی ساختمان قدیمی و بناهایی که در اختیارمان قرار می دهید را مطابق با پروژه توسعه یافته تضمین می کنیم و فرصتی برای نظارت بر کارهای انجام شده به شما می دهیم.

 

 

بازسازی ساختمان با شرکت سفید

بازسازی ساختمان های مختلف باعث تغییر ساختمان، زیبایی و حتی روحیه می گردد. چه بهتر که این بازسازی توسط تیم حرفه ای با متخصصین با تجربه انجام شود. تیم دکوراسیون داخلی سفید با داشتن مشاورین متخصص در ابتدا به شما مشاوره می دهند و تا پایان کار همراه شما خواهد بود با شرکت سفید تماس حاصل نمایید و از دانش و تجربه نیروهای ما استفاده نمایید.

مزایای بازسازی ساختمان توسط گروه سفید

 • تحویل کار در زمان معین شده
 • بازسازی ساختمان های قدیمی
 • هزینه مناسب طراحی
 • مشاوره قبل از انجام کار

تعمیر و بازسازی ساختمان

وقتی می خواهید ساختمانتان را بازسازی یا تعمیر نماید، باید یکسری مراحل را طی کنید. برای همین اکثرا به نوسازی ساختمان به عنوان یک پروژه بزرگ نگاه می کنند. باید بگوییم این دید کاملا درست است. زیرا در هر مرحله اگر شما مثلا در مقیاس جایی اشتباه نمایید. ممکن است تمام برنامه ها و هزینه هایتان بهم بریزد یا طرح مورد نظر مناسب سلیقه شما درست نشود، برای همین پیشنهاد ما به شما استفاده از متخصصین این حوره است.

افرادی که بتواند به شما راهکارهای مناسب ارائه دهند، برای تعمیر یا تعویض راهنمایتان کنند، از بهترین متریال و مصالح استفاده نمایند. و از همه مهم تر بتوانند برای شما هزینه درستی را جمع بندی کرده و ساختمانتان را با هزینه ای مناسب بازسازی نمایند.

چرا باید ساختمان را بازسازی نماییم؟

 1. بخشی یا کل از ساختمان تخریب شده باشد.
 2. برای استحکام و مقاومت ساختمان
 3. تعمیر و تغییر داخلی ساختمان
 4. ایجاد تنوع در محیط زندگی
 5. مدرن و به روز سازی ساختمان
 6. ایجاد فضای بیشتر در ساختمان

قوانین بازسازی ساختمان

بازسازی یا نوسازی ساختمان دارای قوانین و چارچوبی است، که باید به آن توجه نمایید و این قوانین را رعایت کنید. البته لازم به ذکر است که تمام بازسازی های انجام گرفته بر روی ساختمان ها نیاز به مجوز ندارد. ولی برخی از اصلاحات ساختمان نیاز به مجوز شهرداری دارد.

 • تعمیر و تعویض کف ساختمان و طبقات زیرزمینی
 • سیمان کاری و گچ کاری
 • نقاشی ساختمان
 • تعمیر و تعویض نمای ساختمان
 • تغییرات حیاط و محوطه ساختمان ها
 • احداث حوض یا استخر

شرکت دکوراسیون داخلی سفید می تواند شما را در امر بازسازی ساختمان راهنمایی نماید و از راه های گرفتن مجوز قانونی شما را مطلع سازند.

بازسازی نما بیرونی ساختمان

نمای ساختمان برای جلوه و زیبایی ساختمان بسیار موثر است، در بازسازی آن باید قسمت های آسیب دیده رو برطرف نمایید. که هزینه زیادی ندارد. ولی اگر بخایم تعویض و نوسازی کنیم هزینه این مورد بیشتر می شود. ولی یک ساختمان با نمایی نو و یکدست دارید. که زیبایی زیادی به ساختمانتان می بخشد.

بازسازی ساختمان های اداری

در مکان های عمومی که دارای ساختمان های فرسوده می باشند. نیاز دارید، که بازسازی کاملی را انجام بدهید و ساختمانتان را نو نمایید. تجهیزات جدیدی به ساحتمانتان اضافه کنید. پارتیشن بندی اداری یکی از ایده های جالب و کارآمد می باشد. در این تعمیرات باید به سیستم های گرمایشی و سرمایشی توجه نمایید. تغییراتی که در ساختمان ها می توانید انجام دهید کفپوش، کاغذ دیواری یا رنگ روغنی می تواند ساختمان شما را زیبا سازد.

 

 

فاکتورهای اصلی در بازسازی ساختمان

قدمت سازه در بازسازی

قدمت سازه در بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختماناهمیت بسزایی دارد. اگر سازه از قدمت زیادی برخودار باشد دست اندرکاران امر ابتدا زیرسازی ساختمان را از قبل از شروع بازسازی ساختمان مد نظر قرار میدهند.

سلیقه کارفرما در بازسازی ساختمان

همچنین نسبت به درخواست کارفرما در بازسازی ساختمان ممکن است جابجایی هایی نیز در دیوارها و بخش های مختلف ساختمان روی دهد. به طور مثال ممکن است کارفرما تمایل داشته باشد تا یکی از دیوارها را حذف نموده و فضای بازتری را در اختیار داشته باشد که از همین رو مجری امر باید مطابق با سلیقه کار فرما عمل نماید.

مراحل بازسازی ساختمان

زیرسازی در بازسازی ساختمان

مصالح ساختمانی از عمر مفیدی برخوردار هستند و به  همین دلیل اگر عمر سازه بالا باشد قبل از شروع بازسازی ساختمان باید ابتدا زیر سازی انجام شود. در زیرسازی ساختمان تمام لوله کشی ها، سیم کشی ها و به طور کلی تمام تجهیزاتی که در بخش داخلی بافت سازه به کار رفته اند تعویض و نوسازی میشوند.

نازک کاری در بازسازی ساختمان

اما در مرحله بعدی بازسازی ساختمان نوبت به نازک کاری میرسد که در این مرحله ممکن است به دو روش عمل شود. در روش اول تمام مراحل مطابق با سلیقه کارفرما پیش میرود و معمار نقشی در طراحی ندارد اما در روش دوم تمام مراحل کار به شرکت بازسازی ساختمان و معمار سپرده میشود که البته روش دوم نتیجه بهتری خواهد داشت.

شرکت بازسازی ساختمان و یا معماری که تا کنون چندین پروژه را انجام داده است نسبت به تجربه خود میتواند راه کار هایی را ارائه دهد که مطلابق با اصول بازسازی باشد اما کارفرما به دلیل عدم تجربه کافی نمیتواند روش های اصولی را به معمار پیشنهاد دهد.

در بخش نازک کاری که در واقع همان بخش سطحی داخل و خارج سازه در بازسازی ساختمان میباشد نسبت به کاربری ساختمان از تجهیزات و وسایل مختلفی استفاده میشود. حتما تا بحال گذرتان به ساختمان های تجاری و اداری زیادی افتاده است و متوجه شده اید که ساختار داخلی و خارجی این دسته از ساختمان ها به طور کلی با یک ساختمان مسکونی متفاوت است.

بازسازی ساختمان در مقابل نوسازی

قطعا شما هم دوست دارید که ساختمان خود را تغییر داده و به جای اینکه از ساختمانی به ساختمان دیگر نقل مکان کنید به دنبال راه دیگری هستید تا به قول معروف دستی بر سر و روی ساختمان قدیمی خود بکشید.

خب به نظر شما چه کار میتوانید انجام دهید که ساختمان قدیمی که در آن زندگی میکنید یا کار میکنید به بهترین شکلی که شما دوست دارید تغییر شکل پیدا کند و آن چیزی شود که شما دوست دارید؟

بله، دقیقا انتخاب درستی کرده اید. بازسازی کردن ساختمان یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای نوسازی ساختمان خود انجام دهید.

بازسازی ساختمان و بنا

بازسازی فرآیندی است که در آن شما ساختمان را به حالت اولیه خود باز می گردانید. ساختمانهای تاریخی، قدیمی و … از جمله ساختمان هایی هستند که نیاز به بازسازی و به نوعی مرمت دارند. اقداماتی که در بازسازی ساختمان قدیمی و مرمت کاری آن ها انجام میشود شامل موارد زیر می باشد:

 • ترمیم سوراخ های دیوارها
 • رفع وسایل قدیمی
 • جایگزینی وسایل قدیمی با ماکت های اصلی
 • برداشتن فرش قدیمی
 • پالایش کفهای چوبی
 • و…

 

 

 

نوسازی ساختمان

نوسازی فرایند تجدید ساختمان می باشد و در بعضی موارد با اضافه کردن اجزای جدید است. تمایل به نوسازی ارزان تر از بازسازی است. که این موضوع بسته به پروژه شما متفاوت می باشد. به طور معمول، نوسازی ها بهمراه ترمیم ها انجام می شود. به عنوان مثال، ممکن است شما تصمیم بگیرد که حمام خود را تغییر دهید. اما برای اینکه آن را کمی مدرن تر جلوه دهید یک دوش را به وان اضافه می کنید، که می تواند آن را به یک پروژه نوسازی نیز تبدیل کند.

انواع بازسازی ساختمان

در ادامه به برخی از تفاوت های موجود در تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان و دکوراسیو لوکس و لاکچری که کاربری عمومی دارند با ساختمان های مسکونی اشاره خواهیم نمود.

بازسازی ساختمان اماکن عمومی

در بازسازی ساختمان با کاربری عمومی اگر بافت ساختمان تا حد زیادی قدیمی شده باشد و از تجهیزات و امکانات روز برخوردار نباشد به گونه ای عمل میشود که بعد از اتمام بازسازی به تمام امکانات و تجهیزاتی که یک ساختمان جدید و مدرن نیاز دارد تجهیز شود.  شاید تجهیزاتی که  قبل از شروع بارسازی ساختمان نیز وجود داشتند بتوانند نیاز کارفرما را بر طرف نمایند اما تجهیزات جدید میتوانند سهولت انجام کار و همچنین رفاه بیشتر پرسنل و ارباب رجوع را به همراه داشته باشند.به طور مثال در بازسازی ساختمان از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی جدید استفاده میشود که نسبت به سیستم های قدیمی از کیفیت و کارایی بالاتری برخوردار هستند. همچنین در بازسازی ساختمان  و تعمیرات ساختمان هر کارمند میتواند از یک پارتیشن به عنوان اتاق کار خود برخوردار باشد که در نتیجه راندمان کاری را تا حد زیادی افزایش میدهد.

بازسازی ساختمان سازه مسکونی

اما در ساختمان های مسکونی میتوان گفت که تنها نوسازی انجام میشود و تغییر چندانی در تجهیزات و امکانات بوجود نمی آید مگر آنکه کارفرما درخواست نماید تا تجهیزات به کار رفته در سازه به روز و مدرن شوند.

در تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان مسکونی بیشتر به جنبه های زیبا سازی توجه میشود اما در ساختمان با کاربری عمومی همانطور که گفته شد علاوه بر زیبایی به نوسازی و بروز کردن تجهیزات نیز توجه خاصی میشود تا راندمان کاری پرسنل افزایش یابد.

رابطه بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی

دکوراسیون کلاسیک و مدرن از دکوراسیون هایی هستند که در بازسازی ساختمان مسکونی و همچنین ساختمان های با کاربری عمومی مورد استفاده قرار میگیرند اما نحوه بکارگیری از این دکوراسیون ها در هر دو این سازه ها متفاوت است. در ساختمان های با کاربری عمومی معمولا از دکور مدرن استفاده میشود و کمتر ساختمانی را میتوانید بیابید که از دکوراسیون کلاسیک برخوردار باشد. دلیل این موضوع نیز کاربری عمومی این دسته از ساختمان ها میباشد. دکوراسیون مدرن از طرفی میتواند امکانات به مراتب بهتری را برای ساختمان ایجاد کند و همچنین عموم مردم این گونه دکورها را بیشتر میپسندند.

اما در ساختمان های مسکونی بخصوص در کشور ما خلاف این موضوع ثابت شده و بیشتر مردم بنا به پیروی از فرهنگ خود تمایل بیشتری به استفاده از دکوراسیون کلاسیک برای بازسازی ساختمان دارند. البته دکوراسیون مدرن نیز برای تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان مسکونی نیز مورد استفاده قرار میگیرد اما درصد کمی از ساختمان ها از این نوع دکور برخوردار هستند. شرکت دکوراسیون داخلی سفید یکی از شرکت هایی است که در امر بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان از تجربه بالایی برخوردار است و اگر شما هم از دسته افرادی هستید که هنوز برای بازسازی ساختمان اقدام نکرده اید میتوانید با کارشناسان شرکت بازسازی ساختمان معماری سفید تماس حاصل کرده و مشاوره کاملی دریافت نمایید.

هدف از بازسازی ساختمان و اقدامات ذکر شده بهبود وضعیت فعلی و قابل سکونت ساختن منازل قدیمی و تبدیل یک بنای فرسوده به بنایی نو و زیبا و افزایش پایداری آن می باشد.

نکات مهمی که در بازسازی ساختمان باید به آن توجه نمایید.

در بازسازی ساختمان ها باید به نکاتی توجه نمایید، که بسیار مهم و ضروری است. تاسیسات ساختمان مانند لوله کشی ها، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، تعمیر یا تعویش کاشی، سرامیک و … .

باید بهتون بگوییم اگر می خواهید پلان کلی ساختمان را تغییر دهید. باید تیغه های فرعی را جابه جا نمایید. برای همین متخصصین باید پلان کلی ساختمان را مورد بررسی قرار دهند.

یکی از موارد مهم که در تمام قسمت های مقاله به آن اشاره کردیم. بودجه مد نظر شماست زیرا بازسازی به بودجه شما بستگی دارد. این که چه قسمتی تا چه حدی بازسازی شود بستگی به شما دارد.

در بازسازی داخلی ساختمان باید به عایق حرارتی و صوتی توجه نمایید. و در صورتی که بخاهید ساختمان های قدیمی را بازسازی نمایید باید به سیم کشی های داخلی ساختمان های قدیمی توجه کنید.

برای داشتن ساختمانی زیبا و نو بهتر است از نیرو های کاربلد و متخصص استفاده نمایید. شرکت سفید متخصصین خود را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید بهترین تصمیم، طرح با هزینه مناسب انجام دهید.

نوسازی استخر در بازسازی ساختمان

اغلب ساختمان های ویلایی دارای استخر می باشند. این ویلا های لوکس را می توانید با بررسی تاسیسات آن و ترمیم کاشی ها مرمت نمایید.

تعمیر آسانسور در بازسازی ساختمان ها

کابین های آسانسور یکی از اجزا مهم برای زیبایی می باشند. تعویض یا ترمیم این مکان برای زیبایی ساختمان موثر است. بازسازی تاسیسات آسانسور یکی از مواردی که باید مورد اهمیت قرار بگیرد.

تعویض یا بازسازی درب و پنجره ساختمان ها

یکی از مواردی که به ساختمان شما جلوه ای زیبا می بخشد در و پنجره است. این مورد نه تنها برای زیبایی بلکه مصرف انرژی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

شرکت بازسازی ساختمان چه خدماتی را ارائه می دهند:

 • خاکبرداری و تخریب ساختمان ها
 • نصب سقف کاذب
 • کاشی کاری، سرامیک کاری
 • آجرکشی؛ دیوارکشی یا ساخت دیوار
 • سنگ کاری راه پله ها و نمای بیرونی ساختمان
 • گچ کاری، سیمان کاری
 • نقاشی
 • و …

گروه بازسازی ساختمان از چه افرادی تشکیل شده است؟

تیم حرفه ای برای بازسازی ساختمان به یک طراح دکوراسیون داخلی نیاز دارد، که بتواند شرایط را بررسی نماید و ایده مناسب با شرایط را ارائه دهد.

در ادامه به یک مهندس معماری برای ایجاد فضا ها و نقشه و طرح اولیه نیاز دارید.

متخصص بعدی مهندس سازه است، برای بخش های تخریب، نحوه ساخت، قسمت های جدید برنامه ای دقیق دهد.

یک شرکت با تجربه به افرادی مانند مهندس برق، مهندس تاسیسات، مهندس فضای سبز نیز نیازمند است. این مهندسین وظایف گسترده ای دارند.

شرکت دکوراسیون داخلی سفید تمام متخصصین مورد نیاز پروژه را همراه خود دارد.

آیا همه پروژه های بازسازی ساختمان نیاز به تخریب دارند؟

باید به این سوال این گونه پاسخ دهیم که خیر، بعضی از پروژه ها با هدف مرمت انجام می شوند. که در آن ها نیاز به تخریب کامل یا بازسازی نداریم. لازم به ذکر است که پروژه هایی که نیازمند تخریب اند. هزینه بالاتری را دارند.

سبک های بازسازی ساختمان

سبک علمی:

در این سبک با توجه به علم به مقاوم سازی ساختمان و تعویض نمای سنگی می پردازیم.

سبک هنری:

سبکی پر از ایده های نو و خلاقانه که بیشتر با سلیقه و تجربه صورت می گیرد.

بازسازی حفاظتی:

سبکی متفاوت که قبل از هر اقدامی ساختمان و مصالح را مورد بررسی قرار می دهند. هدف اصلی این که بتوانید از بنا نگهداری و حفاظت کنیم.

بازسازی سبکی:

در این بازسازی اکثر بنا از بین رفته و فقط عناصر خاص از آن باقی مانده است. که مهندسین معمار تلاش می کنند همون سبک را پیاده سازی نمایند.

پاک سازی سبکی:

در این نوع بازسازی قسمت های بی استفاده و غیر ضروری ساختمان حذف می گردد. که ممکن است این حذفیات باعث ناهماهنگی های ساختمان گردد.

سبک تحمیلی:

در اینجا شما قسمت های از بین رفته را دوباره بازسازی می نمایید.

سبک باززنده سازی:

تلفیق سه طرح تکمیلی، پاک سازی، سبکی می باشد که بر روی ساختمان اجرا می گردد.

استحکامی:

برای مقاوم سازی و پایداری ساختمان از این طرح استفاده نمایید.

جامع:

علاوه بر حفط و پایداری ساختمان، به احیای ساختمان

هزینه بازسازی ساختمان

اگر در حال تغییر شکل دادن خانه و ساختمان تجاری خود هستید، مسئله ای که خیلی زیاد ذهن شما را به خود مشغول خواهد کرد بدون شک هزینه های بازسازی ساختمان است.

خب باید بگوییم اگر قصد این را دارید که سال های زیادی را در ساختمان مورد نظر زندگی کنید زمان آن رسیده است که دست به کار شده و شکل ظاهری ساختمان خود را تغییر دهید. برای این کار می توانید با افرادی که در زمینه بازسازی ساختمان مخصوصا بازسازی ساختمان قدیمی تجربه و مهارت لازم را دارند مشورت کرده و با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید دست به کار شوید.

 

محاسبه هزینه بازسازی ساختمان

خب به طور مشخص نمی توان هزینه بازسازی ساختمان را مشخص کرد چون با توجه به متراژ ساختمان قطعا هزینه آن فرق خواهد داشت و با توجه به این موضوع که نرخ ارز روز به روز در حال تغییر می باشد و یک نرخ ثابت ندارد بنابراین قیمت مشخص و واحدی را نمیتوان در نظر گرفت.

اما به طور میانگین و حدودی می توان  اینگونه عنوان کرد که به طور مثال هزینه ای که برای یک ساختمان 200 متری می توانید در نظر داشته باشید حدودا 300 هزار تومان می باشد که البته باز هم روی این موضوع تاکید می کنیم که با توجه به نرخ ارز این قیمت می تواند نوسانات زیاد یا کمی داشته باشد.

چه عواملی بر هزینه بازسازی ساختمان تاثیر می گذارد؟

 • نوع کاغذ دیواری مورد استفاده
 • کفپوش، پارکت، سرامیک، کاشی
 • نوع کچ کاری
 • سقف کناف
 • متراژ ساختمان
 • پنجره
 • هزینه بیمه ساختمان
 • بازسازی توالت و سرویس بهداشتی
 • نوسازی آشپزخانه
 • میزان حجم بازسازی
 • بازسازی اتاق خواب
 • بازسازی نما بیرونی ساختمان
 • بازسازی ساختمان های اداری

تعمیر ساختار قدیمی و تقویت کلی ساختمان

برای تعمیر ساختمان های قدیمی شما می توانید آن ها را تقویت و مرمت نمایید. در صورت نیاز می توانید آن ها را تخریب کنید و از نو با ساختاری جدید آن را بسازید. از کار هایی که شما می توانید انجام دهید جابه جایی یا تخریب قسمتی یا دیوار هاست. نوسازی راه پله ها، نورپردازی و سیم کشی برق، انتخاب پوشش مناسب برای دیوار ها، دکوراسیون داخلی و چیدمان ساختمان و… می باشد.

گروه سفید برای ساختمان های قدیمی و فرسوده نیز ایده و طرح های ویژه ای را دارد.

مزایای بازسازی ساختمان های قدیمی

 • افزایش اقتصادی ساختمان
 • استفاده بهینه از فضا
 • طول عمر زیاد ساختمان
 • زیبایی ساختمان

برای جلوگیری از مشکلات در هنگام بازسازی ساختمان باید چه کرد؟

 • کنترل هزینه های اضافی: در هنگام کار با کارفرما به توافق برسید زیرا عدم توافق ممکن است هزینه اضافی را برای شما داشته باشد.
 • برآورد های نادرست: در حین کار ممکن است شما یا پیمان کار زیادی از حد به پروژه و هزینه هایش خوش بین باشید باید بگویم که هزینه ها غیر قابل پیش بینی هم در هنگام کار به وجود می آید.
 • ممکن است روی کار های غیر ضروری تمرکز کنید: به جزئیات بیش از حد توجه نمایید و از مسائل اصلی غافل شوید.

 

 

اشتباهات رایج در بازسازی ساختمان ها

 • بازسازی بی دلیل
 • برآورد نکردن هزینه
 • مشورت نکردن
 • مد گرایی
 • مصالح بی کیفیت
 • سلیقه شخصی
 • انتظارات تغیر کلی از ساختمان

 

سوالات کاربران پیرامون بازسازی ساختمان

هزینه بازسازی ساختمان چقدر است؟

تیم حرفه ای گروه معماری سفید برای براورد هزینه بازسازی ساختمان از محل شما به رایگان بازدید می کند و هزینه نهایی بازسازی ساختمان را به شما اعلام می کند.

مراحل بازسازی ساختمان کدام اند؟

مشاوره با شرکت های متخصص و فعال در زمینه بازسازی ساختمان، تخریب ساختمان با کمک تیم مهندسی، شروع ساخت با توجه به نیاز، نازک کاری و زیباسازی ساختمان

5/5 - (6 امتیاز)
Call Now Buttonتماس با کارشناس