طراحی داخلی منزل مسکونی رضایی

طراحی داخلی منزل خانم دکتر رضایی در سال ۱۳۹۵ انجام شده است  . این خانه به ابعاد ۱۴۵ متر مربع واقع در محله جمشیدیه شهر تهران واقع گردیده است .

طراحی داخلی این واحد مسکونی شامل فضاهای سالن پذیرایی و اتاق خواب میباشد . واحد فوق نوساز بوده و نیازی به تغییرات بازسازی وجود ندارد و صرفا نیازمند طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی میباشد .

در فرایند طراحی بخصوص منزل مسکونی نظر و سلیقه کارفرما بیشتر مد نطر میباشد و با علم و سلیقه طراح در هم می آمیزد ، که در این پروژه طراحی بیشتر این سمت و سوی سلیقه کارفرمای نزذیک شده ایم که کار خوبی هم ایجاد شد .

از نقطه مثبت طراحی این خانه دکور تی وی و شومینه ان است که محور های اصلی سالن پذیرایی میباشند . دکور تی وی محور نشیمن و شومسته محور فضای پدیرایی .

دیوار شومینه این فضا از دیوارپوش طرح آجر سفید و آینه تراش استفاده شده است و دیوار تی وی کاملا با متریال ام دی اف با ترکیب رنگ سفید و رنگ چوب دیزاین و طراحی گردیده است .

پنل های شوفاژ با ام دی اف طرح چوب کاور شده است تا باقی فضا از جمله دکور تی وی همسو و خوش ترکیب شوند .

در اتاق خواب مورد طراحی باز هم از همین ترکیب ام دی اف سفید و رنگ چوب استفاده شده است . در این فضا با توجه به نیاز کارفرما میز کار نیز علاوه بر کمد های لباش و شلف های تزیینی تعبیه گردیده است .

طراحی داخلی منزل مسکونی زیبا

طراحی مدرن و زیبای معماری داخلی منزل نه تنها باعث افزایش ارزش مادی منزل می شود بلکه تا حد زیادی می تواند هزینه های داشتن خانه ای مدرن وزیبا را در دراز مدت کاهش دهد زیرا طراحی زیبا و مدرن معماری داخلی منزل با کاهش هزینه های طراحی دکوراسیون داخلی منزل رابطه ای مستقیم دارد.

امروزه افراد به طراحی قسمت های مختلف منزل خود اهمیت زیادی می دهند طراحی داخلی منزل مسکونی اگر به شیوه ای اصولی انجام شود می توانید شاهد زیباترین فضای داخلی در ساختمان منزل خود باشید.

اگر شما در زمینه دیزاین داخلی منزل مهارت کافی ندارید بهتر است کار طراحی داخلی منزل تان را به طراحان داخلی گروه معماری سفید بسپارید تا طراحی داخلی همه بخش های ساختمان شما به شیوه ای اصولی و کاربردی انجام شود.

طراحی داخلی یا بطور تخصصی تر معماری داخلی شامل هزاران نمونه از طراحی و ساخت دکوراسیون با رنگ و شکل های متنوع است که در عرصه های متفاوتی به اجرا رسیده، در این بخش قرار گرفته است. امروزه طراحی و دکوراسیون داخلی یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین بخش های معماری داخلی به شمار می رود. این بخش نمونه های بسیار زیادی از پروژه های دکوراسیون داخلی را به شما معرفی کرد؛ تا بتوانید سلیقه انتخاب کار یا طراحی خود را بر اساس آنها پیش ببرید.

طراحی داخلی منزل

نگاهی متفاوت به طراحی داخلی منزل

رنگ در طراحی داخلی منزل

رنگ یکی از مهم ترین جنبه های طراحی است که به فضا جلوه‌ی تازه ای می ‌ بخشد و باعث می‌ شود فضا زیباتر دیده شود. انتخاب رنگ های خاص برای فضاهای مختلف می تواند تاثیر زیادی بر جلوه‌ی آن خانه داشته باشد. به عنوان مثال اگر می خواهید خانه‌ی شما احساس صمیمیت و گرمی بیشتری در افراد ایجاد کند، باید از رنگ های گرم تر مانند کرمی، قهوه ای و نسکافه ای استفاده کنید در مقابل برای این که فضای شما رسمی تر به نظر برسد، می توانید از رنگ های سرد یا خنثی استفاده کنید. به عنوان مثال برای چنین فضاهایی بهتر است از رنگ های سفید، خاکستری یا آبی روشن استفاده کنید.

البته در طراحی ‌های مدرن بهتر است از قوانین روانشناسی بیشتر استفاده شود. به دلیل اینکه وجود رنگ‌ های خنثی باید به درستی در تزیینات ساختمان استفاده شوند. رنگ ها دنیای گسترده‌ ای دارند که هر کدام از آن ها می ‌تواند برای قسمت ‌های مختلفی از خانه مناسب باشد اما برای  انتخاب رنگ مناسب برای هر فضا، نیاز به تخصص و تجربه طراحان دارید.