بازسازی داخلی و طراحی منزل دکتر شیرازی:

پروژه بازسازی داخلی منزل دکتر شیرازی در سال ۱۳۹۰ مورد بازسازی واقع شده است .

این خانه به ابعاد ۱۲۰ متر مربع واقع در منطقه سراه ضراب خانه شهر تهران واقع گردیده است .

مدت اجرای این پروژه ۵۰ روز به طول انجامید که مرحله طراحی که شامل مطالعات ،نقشه های ۲ بعدی و طراحی ۳ بعدی در مدت ۱۰ روز و ۴۰ روز اجرای بی وقفه که شامل کلیه فضاهای این خانه اعم از سالن پذیرایی ،اتاق ها ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و حمام و …

خانه آقای دکتر شیرازی قدمت ۲۰ ساله دارد و داری فضاهای : اتاق خواب ها (اتاق مستر – اتاق فرزند ) ، سالن پذیرایی ،آشپزخانه ،سرویس بهداشتی و حمام میباشد .

ابعاد دو اتاق این خانه دقیقا به یک اندازه بود و با توجه به نیاز اهالی خانواده جدید این خانه ،دیوار مشترک بین اتاق ها تخریب و یکی از اتاق ها را بزرگتر و دیگری کوچک تر شد و اتاق بزرگتر اتاق مستر و اتاق کوچکتر به فرزند دختر ۵ ساله این خانواده اختصاص یافت.

بازسازی داخلی سرویس بهداشتی و حمام:

همچنین درب وردی حمام را به اتاق خواب مستر باز کردیم تا این فضای خصوصی به اتاق مستر خصوصی این خانواده کم جمعیت گشوده شود .

نقشه و پلان سالن پذیرایی و آشپزخانه تغییری ایجاد نشد و ابعاد و موقعیت مناسبی داشتند .

نوع متریال استفاده شده برای طراحی داخلی :

طراحی و دکوراسیون داخلی این خانه به سبک مدرن ، به انتخاب مشتری طراحی و اجرا گردیده است و از رنگ های بنفش ، آبی بیشتر استفاده شده است .

سقف با متریال کناف و نورپردازی متفاوت طراحی و اجرا گردیده است که حال و هوای زنده ای به این خانه بخشیده است .

کابینت ها هم با متریال mdf ای جی تی های گلاس ترک اجرا شده است و ترکیبی از رنگ سفیده زمینه و رنگ بنفش متفاوت استفاده شده است .

بازسازی این واحد مسکونی ریشه ای بوده و کلیه سطوح قبلی تخریب و مجدد پوشش شده است ، از قبیل کف که سرامیک ۶۰ در ۶۰ چینی شده است و دیوار های نقاشی یا کاغذدیواری شده اند .

تاسیسات آب و فاضلاب و الکتریکی به کل تغییر کرده و از نو با متریال مطلوب و درجه یک اجرا و بازسازی گردیده است .

سرمایش کولر آبی و گرمایش آن نیز موتورخانه آب گرم و پنل شوفاز دیواری میباشد .

خانه دارای شومینه نیز هست که از نظر کاربری زیاد تاثیر بسازی ندارد و بیشتر برای زیبایی میباشد که مورد بازسازی و نوسازی قرار گرفت تا با دکوراسیون داخلی جدید خانه همسو گردد