طراحی داخلی منزل مسکونی رضایی

طراحی داخلی منزل خانم دکتر رضایی در سال ۱۳۹۵ انجام شده است  . این خانه به ابعاد ۱۴۵ متر مربع واقع در محله جمشیدیه شهر تهران واقع گردیده است .

طراحی داخلی این واحد مسکونی شامل فضاهای سالن پذیرایی و اتاق خواب میباشد . واحد فوق نوساز بوده و نیازی به تغییرات بازسازی وجود ندارد و صرفا نیازمند طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی میباشد .

در فرایند طراحی بخصوص منزل مسکونی نظر و سلیقه کارفرما بیشتر مد نطر میباشد و با علم و سلیقه طراح در هم می آمیزد ، که در این پروژه طراحی بیشتر این سمت و سوی سلیقه کارفرمای نزذیک شده ایم که کار خوبی هم ایجاد شد .

از نقطه مثبت طراحی این خانه دکور تی وی و شومینه ان است که محور های اصلی سالن پذیرایی میباشند . دکور تی وی محور نشیمن و شومسته محور فضای پدیرایی .

دیوار شومینه این فضا از دیوارپوش طرح آجر سفید و آینه تراش استفاده شده است و دیوار تی وی کاملا با متریال ام دی اف با ترکیب رنگ سفید و رنگ چوب دیزاین و طراحی گردیده است .

پنل های شوفاژ با ام دی اف طرح چوب کاور شده است تا باقی فضا از جمله دکور تی وی همسو و خوش ترکیب شوند .

در اتاق خواب مورد طراحی باز هم از همین ترکیب ام دی اف سفید و رنگ چوب استفاده شده است . در این فضا با توجه به نیاز کارفرما میز کار نیز علاوه بر کمد های لباش و شلف های تزیینی تعبیه گردیده است .