طراحی داخلی منزل مسکونی آقای مقدم

معرفی پروژه معماری داخلی منزل مسکونی مقدم :

پروژه طراحی و اجرای معماری داخلی مسکونی مقدم به ابعاد ۱۴۰ متر مربع واقع در منطقه یوسف آباد شهر تهران به سال ۱۳۹۱ مورد بازسازی قرار گرفته است .

خانه مقدم قدمت ۱۰ ساله دارد و داری فضاهای : اتاق خواب ها (اتاق مستر و ۲ اتاق فرزندان پسر و دختر )  ، سالن پذیرایی ،آشپزخانه ،سرویس بهداشتی و حمام میباشد .

مدت زمان اجرای بازسازی پروژه :

مدت اجرای این پروژه ۶۰ روز به طول انجامیده که مرحله طراحی که شامل مطالعات ،نقشه های ۲ بعدی و طراحی ۳ بعدی در مدت ۱۰ روز و ۴۰ روز اجرای بی وقفه که شامل کلیه فضاهای این خانه اعم از سالن پذیرایی ،اتاق ها ، سرویس بهداشتی ،حمام و آشپزخانه و …

مراحل طراحی داخلی و بازسازی پروژه :

در طراحی داخلی این خانه نیاز به تغییر پلان وجود نداشت و پلان خانه مناسب طراحی شده بود اما عناصری از جمله شومینه و کابینت ها و متریال ها نیاز به تعویض و به روز رسانی داشتند که همگی از نو و با متد روز طراحی و اجرا شدند .

تاسیسات این خانه نیز به واسطه قدمت کم آن نیاز به بازسازی نداشت ،به طور مثال لوله کشی خانه از لوله های پلاستیکی انجام شده بود و اصلا نیازی به جمع آوری و طراحی و بازسازی مجدد نداشت . گرمایش و آب گرم خانه از طریق سیستم پکبج تامین میشود .

طراحی داخلی منزل مسکونی آقای مقدم به سبک مدرن طراحی و مورد بازسازی قرار گرفته شده است . طرحی با مشخصات تیز گوشه و سطح های صاف و یکدست مانند شومینه این پروژه که بدون آلایش و مدرن طراحی شده است .

کابینت های آشپزخانه این خانه نیز به طبع سبک طراحی کل خانه مدرن و از mdf اشیک های گلاس ترک میباشد با رنگ سیاه و سفید یکدست که جلوه خاصی به آشپزخانه داده است . مهمترین عنصر تزیینی این خانه سقف دکوری آن در کلیه فضا ها میباشد که با نورپردازی خاص آن زیبای خاصی به خاته آورده است .

ایزوله – کاشی و سرامیک –شیرالات – توالت فرنگی – کاسه توالت ایرانی و .. سرویس و حمام این خانه تعویض و با متریال روز بازسازی شده است .