طراحی داخلی و اجرای فروشگاه کیف و کفش بند

پروژه طراحی و اجرای معماری فروشگاه کیف و کفش بند در سال ۱۳۹۴ بازسازی شده است  .

این فروشگاه به ابعاد ۱۵ متر مربع واقع در منطقه نازی آباد شهر تهران واقع گردیده است .

مدت اجرای این پروؤه ۲۲ روز به طول انجامید که مرحله طراحی که شامل مطالعات ،نقشه های ۲ بعدی و طراحی ۳ بعدی در مدت ۷  روز و ۱۵ روز اجرای بی وقفه که شامل کلیه عملیات اعم از تخریب دکور قبلی – دکور ام دی اف – سقف دکوری – تاسیسات الکتریکی و …

فروشگاه کیف و کفش بند قدمت ۲۵ ساله دارد و به ابعاد ۳ در ۵ میباشد که از سه طرف محصور دیوار و مناسب طبقه بندی و نمایش داخلی و از یک طرف شیشه میرال که ویترین فروشگاه میباشد و در ورودی نیز در این قسمت قرار گرفته شده است .

کمی بیشتر درباره طراحی داخلی فروشگاه بند :

کاربری این واحد صنفی فروش کیف و کف زنانه میباشد و با توجه به کاربری و مخاطبان ( خانمها ) آن طراحی داخلی نیز با توجه به این دو مولفه تبیین و ترسیم شده است .

همانطور که از عکس های نهایی مشخص میباشد نقطه قوت طراحی این فروشگاه بند های آویز شده از سقف میباشد که فضای خاص ، پر نشاط و چشمگر را برای مخاطب خود ایجاد نموده است که باعث هرچه جذب مشتری شده است .

انتخاب نوع طراحی و این بندها به علت کاربری این فروشگاه که فروش کیف و کفش میباشد ، در نظر گرفته شده است .

قفسه و طبقه بندی این واحد صنفی نیز با توجه به کاربری آن انتخاب و طراحی گردیده است تا کالاهای این صنف بر روی آن ها به نمایش گذاشته شود .

جنس این طیقات و قفسه ها از ام دی اف های گلاس اشیک سفید انتخاب شده است تا زمینه خنثی ای برای دیده شدن کالاهای رنگی باشد .

طراحی و دکوراسیون داخلی این فروشگاه کاملا به سبک مدرن میباشد و در عین سادگی زیبایی خاصی به فروشگاه داده است .

نورپردازی نیز در این فروشگاه در زیر طبقات و سقف به نحوه درستی چیده شده است که بر روی کالا ها تابیده و زیبایی واقعی انها را نمایان کند .

کف فروشگاه با سنگ پوشیده شده است و دیوارها با کاغذ دیواری ضد رطوبت دیزاین شده است .

برای مشاهده طراحی های دیگر گروه سفید کلیک کنید